Skocz do zawartości
Ramzex

Sony Smartwatch 2 - kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

vaxeiro

1. find me 2 in 1

2. Nie pamiętam bo nie używam, ale wszystkie aplikacje na sw2 banalnie łatwo znaleźć

3. wiek telefonu i moc telefonu to jedno, nadajniki i ich jakość to inna bajka. Z note 3 nie testowałem, ale między note 2 a note 4 jest duża różnica w stabilności połączenia przy tym samym egzemplarzu zegarka. Opisana sytuacja zdarzyła mi się nie raz (w sytuacji poruszania się w obrębie mieszkania z częstym wychodzeniem z zasięgu BT) - na note 4 - nigdy nawet nie zerwał połączenia. Ani razu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakub0

Evo 3D miał takie problemy z nawiązaniem połączenia u mnie. HO jak utraci połączenie wystarczy znów znaleźć się w zasięgu i łączy. Czasami jednak muszę wybudzić zegarek żeby się połączył.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gkawon

U mnie na s4 nie ma najmniejszych problemów. Spróbuj na innym tel począczyć z zegarkiem. Niegdzie nie mogę znaleźć apki do pkt2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam folię założoną - wcale nie szpeci, pasuje idealnie. Po roku użytkowania jednak widać że jest już nieco zniszczona, podejrzewam, że gdyby nie ona tak samo byłoby z ekranem SW2 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ciopik

co do ad. 2 to ja to robię za pomocą Taskera że w przypadku rozłączenia telefonu z zegarkiem w telefonie włącza się blokada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Notatka od Moderatora: snovvy77
    wykrzyk.png Zapraszam do zakładania wątków tematycznych bo widzę że w tym wątku piszecie o wszystkim. Wątek zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x