Skocz do zawartości
Sonek231

Karta sd 16gb class 10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zdecydowłem się, że kupię do mojej tetki po przejrzeniu paru tematów karte 16gb class 10. Natomiast jadąc do media expert nacinam się na cene 80zł a w internecie np w neo net jest 39 ADATA 16GB MICROSD UHS-1/CLASS10 + ADAPTER W SKLEPIE NEONET.PL albo 33zł KINGSTON 16GB MICROSDHC SDC10/16GB W SKLEPIE NEONET.PL Skąd taki rozrzut?

Dokładnie tą kartę za 80zł w sklepie widziałem a w internetowym jest za 45 Karta SANDISK MicroSDHC/16GB Ultra Class 10 + SD adapter + Memory Zone Android APP - Media Expert

Co wybrać żeby było jak najtaniej i rozsądnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Karty mogą być nieoryginalne i mogą mieć bardzo małą wydajność. Do telefonów z Androidem potrzebna jest szybka i niezawodna karta SD. Myślę, że ten Sandisk Ultra będzie bardzo dobry. Adaty nie polecam. Miałem kiedyś i po włożeniu parę razy do aparatu karta się zabezpieczyła przed zapisem i straciła system plików. Zdjęć nie udało się odzyskać, w Hexach wyglądało to jakby całą karta była zapisana losowymi danymi a nie zdjęciami. Była to równie tania Adata 16GB.

Mam takiego samego Sandiska Ultra 16GB i spisuje sie znakomicie od roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rhtr

Też polecam tego SanDiska. Miałem już 16GB, 32GB a teraz mam karte z tej serii ale 64GB, zawsze ten producent bo są po prostu niezawodne. Działa pięknie już około rok. Mogę jeszcze polecić Samsungi tylko nie brać najtańszych z podejrzanych źródeł bo podrabiają już wszystko. Na karcie nie ma co oszczędzać a posłuży latami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z kodem rabatowym wyrwałem tego sandiska za 35zł na drugi dzień w media expert. Pozdro :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi