Skocz do zawartości
mika34

XWKE7 dla xeu juz dostepny

Rekomendowane odpowiedzi

paaulo
    A i łapie mi w niecale 30 sekund fix'a GPS. Przedtem do 2minut zabierał sie do fix;a.

Długo.

Do łapania fixa użyj czegoś co pobiera dane agps np. Gps Status.

Będziesz miał fixa w kilka sekund.

(KE2)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja poki co jestem pozytywnie zaskoczony (aktualizacja via odin z E2, wipe przed i po).

Na razie za mało sie bawiłem, aby powiedziec cos konkretnie o baterii (to mnie po przesiadce z SGS boli najbardziej), ale wszystko wskazuje na to, ze jest lepiej.

Jest duuużo lepiej, mi wtrzymuje ponad 2 razy dłużej niż na KE 2 (nawet 4 dni w 2G).. ale to jeszcze nie koniec potencjału baterii, raczej firmware i Android do poprawki, ale gorąco polecam przesiadkę na KE 7...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    regod

Powiem wam ze ja mam kdi zwyklego od nowosci , na poczatku mialem bardzo wyrazne problemy z bateria ktora wtrzymywala 1 dzien ... nie aktualizowalem nic ( z powodu braku szybkiego lacza . obecnie jestem za granica uzywam 32 kb/s przez wifi 1 kreska zasiegu , dzielone na 3 komputery) i teraz po 3 naladowaniu telefonu juz trzyma 2 dzien i mam 80% baterii , wiec jej zycie wydluzylo sie znacznie . Nie wiem dlaczego tak sie stalo ( nic nie zmianialem , zadnych opcji itp) ale na chwile obecna jestem zadowolony . Moze po prostu bateria musi sie ,, dostosowac'' . Jako ze jestem kompletnie zielony w sprawach romu , softu itp. na razie wstrzymam sie z wprowadzaniem zmian i zobacze jak dalej ulozy sie zywotnosc ,,akumulatorka''. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kronos

Ja się jednak wstrzymam do czasu pojawienia się odpowiednika pod XEO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A na czym polega roznica między XEU a XEO? :)

---------- Post dołączono o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Jest duuużo lepiej, mi wtrzymuje ponad 2 razy dłużej niż na KE 2 (nawet 4 dni w 2G).. ale to jeszcze nie koniec potencjału baterii, raczej firmware i Android do poprawki, ale gorąco polecam przesiadkę na KE 7...

Wygląda na to, ze jest znacznie lepiej :)

Po jakis 25h od naładowania mam 65% (2h wyświetlacza) przy podobnym jak wczesniej sposobie użytkowania. Przez noc nie spada NIC (wyłączone synchro/wifi/data).

Telefon nie jest jeszcze zrootowany, nie instalowałem tez jeszcze Titanium backup / Dropbox'a i Evernote - a te aplikacje byly przed wipem i KE7, kiedy to bateria była zżerana troche szybciej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na XDA ktoś zmontował multi dla KE7. Nie testowałem jeszcze, dzisiaj zamierzam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kronos

Podaj link.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy to jest wersja PL?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi