Skocz do zawartości
flexooo

Skasowany system po wipe, brak pliku backup, problem z wgraniem backup z xda

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, zabrałem się za modowanie mojego HTC One w wersji Dual SIM, odblokowałem BL, wgrałem inny kernel:

[KERNEL][M7C] HTC One M7 Dual SIM (802W) | HTC One | XDA Forum

elemental itp... wszystko poszło dobrze do czasu kiedy nie wpadłem na pomysł jeszcze jednego wipe przed ustawianiem telefonu. Robiłem go w Recovery, po czym kiedy chciałem zrobić reboot wyskoczył mi komunikat NO OS Installed..

Teraz stoję w miejscu bo nie wiem jak przywrócić system i który plik wgrać aby ruszyło. Robiłem backup systemu na karcie, ale tę też mi wymazało..

Próbując wgrywać pliki z XDA wyskakuje: Error executing updater binary in zip.

Mam TWRP v2.7.0.0 bo tylko ten działa na moim tel.

M7CDUG PVT SHIP S-ON RL

HBOOT-2.49.0000

RADIO-U3.15.3509.12

OpenDSP-v32.120.274.0909

QSC-E1237.29.35.0108

OS-5.17.402.6

eMMC-boot 2048MB

Będę wdzięczny za każdą pomoć.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo sformatowales system i external memory, hardkorowy xd. Wejdź w twrp, weź mount lub USB storage, połącz go z komputerem przez USB, wtedy wgraj jakiś custom Rom na telefon i bez żadnego wipe zainstaluj świeży system.

---------- Post dołączono o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Wgraj na telefon mam na myśli przenieś pierw paczkę zip z romem z kompa na telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba przez to poirytowanie, albo już nie wiem dlaczego tak proste rozwiązanie nie przyszło mi do głowy :)

Wgrałem Maximusa, póki co jestem zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcąc powrócić do Stocka szukałem wielu wersji, udało mi się uzyskać jedną - ale nie potrafię zrobić pożytku z tego pliku... U mnie cały czas wywala błędy, może ktoś podsunąłby pomysł jak to zainstalować?

Oto plik - ponoć stock dla 402:

https://www.dropbox.com/s/l4yd0h6e9vsme1s/PN07IMG_M7C_DUG_K44_SENSE60_MR_HTC_Nordic_5.17.402.6_Radio_E1237.29.35.0108_release_381671_combined_signed.zip?dl=0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi