Skocz do zawartości
tedewww

Uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

To nie są żadne uchwyty dedykowane tylko zwykłe uniwersalne na prawie każdy telefon, a z tymi cenami to też trochę pojechał:facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś używa czegoś ciekawego i może podrzucić jakieś informacje ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

UCHWYT SAMOCHODOWY M szyba kratka Nokia Lumia 620 (4759647050) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ja mam coś takiego, za ok 50zł z przesyłką kupiłem (nie pamiętam od kogo), jest też filmik na youtube odnośnie tego uchwytu. Za dużo go nie używam, ale jak na razie jestem zadowolony, gdyż pasuje mi do mojego futerału (mam nilkina który otwiera się na bok).

Aha na pewno nie polecam czegoś takiego

UCHWYT SAMOCHODOWY LG F70 L90 L70 G3 G2 Z-2 WF329 (4660084710) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nawet nie udało mi się tego uchwytu doczepić do szyby, gdyż zatrzask (blokada) się od razu wyłamał. ogólnie tandetna i zła konstrukcja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może podrzucę coś ciekawego i nietypowego.

spiderpodium

Sam używam już chyba trzeci rok. Jak dla mnie spisuje się bardzo dobrze. Z tym, że założenie było takie aby telefon "wisiał" na kratce nawiewu. Raz że łatwiej do niego dosięgnąć, dwa że nie chcę mieć jakiejś dziwnej rzeźby pod szybą.

Może komuś się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    UCHWYT SAMOCHODOWY M szyba kratka Nokia Lumia 620 (4759647050) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ja mam coś takiego, za ok 50zł z przesyłką kupiłem (nie pamiętam od kogo), jest też filmik na youtube odnośnie tego uchwytu. Za dużo go nie używam, ale jak na razie jestem zadowolony, gdyż pasuje mi do mojego futerału (mam nilkina który otwiera się na bok).

Aha na pewno nie polecam czegoś takiego

UCHWYT SAMOCHODOWY LG F70 L90 L70 G3 G2 Z-2 WF329 (4660084710) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Nawet nie udało mi się tego uchwytu doczepić do szyby, gdyż zatrzask (blokada) się od razu wyłamał. ogólnie tandetna i zła konstrukcja.

Ten pierwszy wygląda w miarę solidnie ,jedyny minus jaki widzę to brak otworu na kamerkę ,a można fajnie telefon wykorzystać do nagrywania trasy - jak wideo-rejestrator, tylko trzeba mieć dobry uchwyt.

---------- Post dołączono o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:44 ----------

To może podrzucę coś ciekawego i nietypowego.

spiderpodium

Sam używam już chyba trzeci rok. Jak dla mnie spisuje się bardzo dobrze. Z tym, że założenie było takie aby telefon "wisiał" na kratce nawiewu. Raz że łatwiej do niego dosięgnąć, dwa że nie chcę mieć jakiejś dziwnej rzeźby pod szybą.

Może komuś się spodoba.

Patent bardzo fajny, ale osobiście nie wyobrażam sobie codziennego ustawiania tych ramion tak żeby telefon trzymał się solidnie i nie wypadał, druga sprawa to bardzo wątpię żeby takie rozwiązanie trzymało się solidnie w nawiewach - które są ruchome.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Patent bardzo fajny, ale osobiście nie wyobrażam sobie codziennego ustawiania tych ramion tak żeby telefon trzymał się solidnie i nie wypadał, druga sprawa to bardzo wątpię żeby takie rozwiązanie trzymało się solidnie w nawiewach - które są ruchome.

Nie trzeba ustawiać codziennie. Sam powyginałem tego cudaka jeden raz w ten sposób że trzyma dwa dolne narożniki telefonu i jest ok.

Na nawiewach trzyma się bez najmniejszego problemu, nieznacznie ogranicza poruszanie kratką nawiewu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy uniwersalne uchwyty samochodowe nie kolidują z przyciskami na tylnej ściance MINI ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

komend67 - a o który konkretnie pytasz... ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, uniwersalne raczej mają pełną ściankę - czy nie wzbudzają przycisków z tyłu telefonu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emsiti

Nawet jeśli, to zawsze możesz coś podłożyć pod telefon, by był trochę dalej od ścianki, albo założyć jakiś case, który schowa te przyciski.

Tapatap!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi