Skocz do zawartości
tedewww

Uchwyt samochodowy

Rekomendowane odpowiedzi

maxprzemo

Ja od niedawna używam uchwytu samochodowego GripGO i mimo obaw czy to naprawdę działa jak na razie spisuje się znakomicie . Telefon trzyma się bardzo solidnie i nie odczepił się jeszcze ani razu .

acz80o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    icey

Szukam również jakiegoś uchwytu fajnie aby był z stacją dokującą ale jednak bez tego można przeżyć. Najważniejsze aby był solidny i nie zasłaniał aparatu, bo dobrą sprawą jest również rejestrowanie drogi. Możecie coś ciekawego polecić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

również szykuje się do kupna uchwytu.

Z tego co widze, nie ma dedykowanych z funkcją stacji dokującej.

Ale są swykłe stacje dokujące, czy ktoś może próbował przerobić taką stacje pod uchwyt?

Lub może ktoś się orientuje jak może przerobić ładowarke aby telefon wykryl ła jako stacje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem uchwyt oraz stacje dokującą, mam zamiar połączyć to w jedną całość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam takiego zestawu:

uchwyt - Uchwyt ramię sztywne 3D 135mm HR Auto-Comfort - 3 (5042147548) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

głowica - Głowica uchwytu szczekowa MINI FLAT FIX GRIPPER 3 (5060883896) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Głowica jest mała i nie zasłania kamerki, telefon można zamontować zarówno w pionie, jak i w poziomie - ja używam poziomo (janosik, wideorejestrator, AM). Z powodzeniem stosowałem w samsungu ace 2, a teraz w g2 mini.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawex

Tez szukam wlasnie takiego uchwytu do samochodu żeby mozna bylo nagrywac yanosik np moze ktoś coś polecić jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, jak każdy w tym temacie szukam uchwytu, który będzie można przyczepić zarówno do szyby jak i deski w samochodzie. Uchwyt musi być tak zbudowany, żebym mógł nagrywać jak kolega wyżej np przy użyciu yanosika i oczywiście musi być opcja podłączenia ładowarki w trakcie jazdy.

Do tego mam pytanie. Czy po tych uchwytach zostają widoczne ślady na desce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro nikt nic nie zasugerował to sam sobie to zrobię. Jeśli ktoś takowy uchwyt używał bądź używa byłbym wdzięczny za opinie na jego temat.

http://allegro.pl/uchwyt-samochodowy-na-telefon-ladowarka-micro-usb-i5506334800.html

Przy okazji taka ładowarka samochodowa dobrze się spisuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up: mam identyczny uchwyt samochodowy. W zeszłym tygodniu byłem nad morzem, jechałem na nawigację w telefonie, przez cały czas trzymał się dzielnie. Uchwyt ma już swoje lata, nieco przycina się przycisk spustu zwalniającego telefon ale dalej działa bez zarzutu. Jest w miarę sztywny, dobrze trzyma się szyby (przykleiłem go ssawką jakiś dobry rok temu, podczas wymiany auta) i do tej pory się nie odkleił. Dobrze znosi Słońce i można go ustawić typowo pod siebie. Jednak w poziomie telefon już nie za dobrze się trzyma, tylko i wyłącznie pionowe ułożenie smarta. To tak ode mnie, ja jestem zadowolony. No i uchwyt jest dość długi, nie trzeba sięgać nie wiadomo jak i gdzie, żeby obsłużyć telefon, a kokpit w pasacie jest dość spory, mimo to nie narzekam na wygodę. 

//edit: ładowarki nie używam, ładuję przez radio samochodowe i slot USB. Z dodatkowych ciekawostek jest fakt, że można rozebrać głowicę i wymienić ten śmieszny obrazek na inny, choćby fotkę najbliższych, jeśli jesteśmy sentymentalni :E

Edytowane przez Łukasz Koprowski
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi