Skocz do zawartości
shail

F320 vs D800 vs D802 Czym się różnią te wersje?

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli w grę wchodzą tylko modele F320 i D802.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@tomty79

w zasadzie ja bym rozwazał tylko D802...mniej problemów

F320 mimo wszystko nie ma pełnego wsparcia dla LTE! ani 3G...sa problemy z zasiegiem...mniej kresek...urywa Ci polaczenia na wioskach...w miastach moze to bedzie jakoś dzialalo

na stocku sa wieksze problemy z LTE niz na customach....ale mimo wszystko SĄ!

poza tym mniejsza bateria...tuner tv ktory nie dziala w PL....

odnosnie niewymienialnej baterii w d802...da sie latwo, b.latwo zdjac obudowe i wymienic samemu  baterie jesli zajdzie taka potrzeba. 

Poza tym nie syfu koreanskiego w postaci aplikacji i innych udziwnien. 

i co najwazniejsze....serwis w polsce!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kqba

@@maxellxl > Piszesz z autopsji, czy to Twoje osobiste przypuszczenia? Bo dla mnie różnica 50% (+300zł) w cenie to sporo pomiędzy F320 a D802. Ponadto D802 ma tylko 16gb co dla mnie jest zbyt mało. Wersja 32gb nie jest objęta polską gwarancją.

W sumie to im wiecej czytam, tym bardziej przekonuję się do zamówienia F320. Tylko że ryzyko jednak jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@kqba

Sa micropenki pod usb, wersja 32gb ma gwarancje w.polsce ale bez.plyty glownej....wszystko inne wymieniaja.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rangiz

To lepiej zamów sobie stamtąd skąd Twój pośrednik bierze czyli z portali aukcyjnych w Azji, licz się też z opłatą celną, od ktorej pośrednik umyje ręce i żadne allegro nie pomoże. Oczywiście nie poinformował Cię że on tych telefonów nie widział na oczy tylko przy dostawie z Ali wpisuje chińczykowi Twój adres wysyłki i ewentualne konsekwencje jak i dalsze opłaty masz sobie załatwić sam, jeśli wpadniesz przy odprawie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Rangiz

popieram :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rangiz

Niestety, większość ludzi nadal nie zdaje sobie sprawy co tak naprawdę zamawiają i że za te "okazje" z allegro jeszcze przepłacają, a gwarancja i odsyłanie do Azji to jeszcze większy cud, niż poważna naprawa G2 32GB w serwisie LG w Polsce.

O ile jakimś cudem udałoby się odesłać zepsuty sprzęt NA TWÓJ KOSZT na drugi koniec świata, to grzebie w nim jakiś chińczyk na najtańszych podrabianych zamiennikach, przecież nie serwis LG w Korei, te składaki dawno nie mają gwarancji, a w momencie kupna nowa jest tylko zewnętrzna obudowa, a nie podzespoły i to co masz w środku.

Do ceny 650-700zł musisz doliczyć także 23% podatku bo w co drugim wypadku Ci przechwycą paczkę,a nie w co dziesiątym jak kłamie sprzedawca.

Za średnio 850 zł taka gra w ciemno, nadal warto? Po ilości zamówień z allegro, widzę że to jakaś plaga, a ludzie albo nieświadomi albo głupi.

Edytowane przez Rangiz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Rangiz

masz 100% racji...

dodajmy na to, ze w Polsce komisy niechetnie biora sie za naprawe modeli spoza Europy z uwagi na brak czesci dostepnych u nas rynku...:) i w Europie....

byl moment jak sporo osob kupowalo F320 lub  wersje amerykanskie np LS980 i pisali pozniej tutaj, narzekali ze to im nie dziala...ze tamto nie dziala...ze zasiegu nie ma...ze LTE nie chce dzialac...ze dostali telefon śmieć...dosłownie...jakiś zniszczony...czy zarysowany...czy z odklejoną szybką digitizera itp.

Prawda jest taka, ze sprzedawcy na allegro tych modeli umywaja rece bo maja w regulaminie swoim napisane ze sa pośrednikami miedzy kupującym a sprzedającym w Azji i ze problemy zalatwia sie z azjatami...

z tym cłem racja...złapia paczke i kaza płacić...i co wtedy...problem...bo doplacasz 1/5 ceny :) nie masz gwarancji...male szanse na naprawe w polskich komisach/serwisach...bujasz sie z telefonem ktory ma koreanski bloatware...

lepiej kupic wersje 16Gb lub 32 GB z europy np z niemiec...w polsce serwis LG naprawia wersje 32 gb grzecznosciowo...czyli wymieniaja Ci wszystko procz płyty głównej (np mikrofon, głosnik, panel przedni z szybką...jakieś taśmy łączące itp itd...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rangiz

Np można szukać LG-D802 32GB Memory DEU - na kartoniku, dystrybucja niemiecka, jak najbardziej ok.

Niech ci którzy zaglądają na forum i pytają tu wiecznie o to samo, wbiją sobie do głowy że w tym co kupują nowa to może być najwyżej obudowa i tylna klapka baterii, a środek jest kombinowany samemu, refurbished, chińskie zamienniki, cokolwiek. Zależy jak trafisz, loteria, tak samo loteria z cłem.

To, że być może jednemu, czy drugiemu się udało i większość funkcji działa poprawnie, nie znaczy nawet, że dostał fona złożonego z oryginalnych części, a nie gorszej jakości zamienników. Jak taka osoba ma porównać czy jest pełnoprawnym właścicielem G2, czy może moduł aparatu, dotyk itd to gorsze jakościowo zamienniki? Musi mieć przy sobie 2 takie telefony i sprawdzać.

Sporo osób narzeka, albo zbyt pochopnie wystawia pozytywy, których cofnąć później nie można, niewykluczone też, że po forach i stronach latają ci "sprzedawcy" z allegro i w wielu miejscach zachwalają te amerykańsko-azjatyckie telefony.

Dla mnie sprawa niepewna, jak doczytałem i zobaczyłem jak to wygląda, zrezygnowałem. Koniec tematu.

Edytowane przez Rangiz
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@Rangiz nie wytłumaczysz, zaraz i tak będą pytania czy na pewno są problemy, bo może akurat ktoś nie ma i będzie podstawa, żeby kupić, a może "ja kupię to pewnie będzie ok", a potem miliard tematów, że coś nie działa. Lepiej kupcie sobie G2 mini za takie same pieniądze a będzie przynajmniej normalny, w pełni działający telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi