Skocz do zawartości
shail

F320 vs D800 vs D802 Czym się różnią te wersje?

Rekomendowane odpowiedzi

kqba

Dzięki za  powyższe rozjaśnienie tematu. Daje do myślenia.

Jeżeli ktoś mimo to jest zainteresowany tematem zakupu modelu F320 z allegro, to dodam jeszcze że taniej będzie jeżeli samodzielnie sobie zamówicie taki telefon np. z serwisu Aliexpress - ok 500zł. Jeżeli trafi Was Urzad Celny, to dojdzie jeszcze ok. 115zł podatku. Ryzyko w zasadzie to samo, co na allegro.

LINK

Edytowane przez kqba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rangiz

Przynajmniej tam piszą prawdę że telefony nie są nowe.

Item Condition: Refurbished

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na koreańczyku też nie uświadczy się LTE w Europie ;)

Już są obejścia aby działało i LTE jak i DVB-T ;) w każdym kraju.

---------- Post dołączono o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

BTW. jedynie co nie będzie działać to Radio FM

Przepraszam że odświeżam ale chciałbym się dowiedzieć jakie są obejścia na DVB-T właśnie bo od paru dni już szukam i nie wiem czy ze mną jest coś nie tak czy temat zanikł... Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do mnie przylecial w pazdzierniku LG g2 f320 kupiony za 105 dolara (kurs 3,68) Co wyszlo mi troche okolo 400zl.

Roznice w stosunku do ld d820:
    tylna klapa jest wyjmowania (na zatrzaski) wiec proponuje zainwerstowac w case ochrony, bo przy upadku ktorys z zatrzaskow moze sie ulamalamac i teleon zaczyna skrzypic (mialem to w motce mot g)

Z racje, ze klapka jest zdejmowana to mozna zmienic baterie, sam teaz zaluje ze nie kupilem w zestawie dlugiej baterii za doplata 8$ - to jednak przydatna rzecz.

Bateria ma pojemnosc 2610maH vs 3000mah (lg g2 802). Wiec tym bardziej przydalaby sie druga. Telefon ma 32gb pamieciu wbudowanej (to jz spokonie jest wystarczajaca spokojnie iloscia), jednak monza go rozszerzec o karte sd 64gb -WOW.

NIe ma radia, i uwazam ze takiejs pi****l ze kereanska telelewizja dziala na nim w polsce.

Pzred zmiana romu koreanskiego ten telefon zupelnie nie nadawal sie do codziennego uzytku. Dopiero po graniu roznych ROMow zdecydowalem sie ostatecznie na cm12.1 i zamierzma juz z nim pozostac,gdyz jest BARDZO responsywny (cloudy to przy nim kobyla). Zarowno zasieg gsm i 3d sie poprawily, i przede wsztystkim LTE dziala normalnie. N cloudy dzialal chimarzscie - raz byl, raz nie.

Acha na alliexpress oryginalne baterie do tego telfonu kosztuja 7-$ shipping free. Sam nie wiem czy sobie takiej nie sprawic.

Nie wiem ile dolar kosztuje teraz (ale chyba wiecej), ale za 405 to naprawde genialny zakup, oczywiscie tylko dla ludzi, ktorzy nie boja sie grzebac w sofcie.

Ppo poprzesiadce z moto g, za ktora dalem 600, mam wrazenie ze przesiadlcem z mid-encu na high-end. Ronice nie od opisania.

Edytowane przez franiuu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

A serio jest antenka w obudowie?

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wersja 32gb ma gwarancje w.polsce ale bez.plyty glownej....wszystko inne wymieniaja.

Nie do końca bym się z tym zgodził, bo w moim przypadku , wersja 32 GB (nowy telefon) padł po 2 tygodniach użytkowania. Powód ? walnięta płyta główna. Telefon został naprawiony przez serwis LG w Mławie w jeden dzień, wszystko odbywało się włącznie z kurierem 4 dni. Zgadzam się, to była zapewne naprawa grzecznościowa ale mimo wszystko telefon został naprawiony.

Mam pytanie co do wersji 16 GB i 32 GB ? Czy te telefony różnią się czymś innym niż pamięcią ? Mój G2 ma pół roku, jak wspomniałem wyżej była to kupiona nówka sztuka. Kupiłem dla dziewczyny również G2 ale już w polskiej dystrybucji, w dodatku jej telefon ma 2 lata, bo facet przedłużył gwarancję w sklepie o rok i akurat został ostatni, trzeci rok gwarancji. Czy te telefony mogły się różnić może producentem wyświetlacza ? Bo zauważyłem że mimo że mój telefon jest o półtora roku młodszy, to np menu ustawień inaczej oddaje kolory, tzn na moim wyświetlaczu biel jest trochę inna, tak jakby mniej biała. Czy to jest jakiś inny producent wyświetlacza czy po prostu to jest efekt tego, że u mnie wyświetlacz świeci na 80-100% jasności i już zaczyna być widoczne jego zmęczenie ? No i jeszcze zauważyłem że w moim telefonie dioda powiadomień jest optycznie mniejsza. Jak się obydwa telefony ładowały i w końcu naładowały, to w moim dioda swiecąca na zielono, miała trochę mniejszą średnice niż w tym drugim.  

Edytowane przez lukasz0402

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    naze

Witam serdecznie! Mam akurat w domu lg g2 f320. Jak macie jakieś pytania to śmiało piszcie, mogę posprawdzac wszystko co chcecie, zrobić zdjęcia, filmik xD . Chwilowo jest tam stock 4.4.2 ale będę wrzucał cloudy jakoś wieczorem. Mam jedno pytanie czy lcd od d802 będzie pasował do f320 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi