Skocz do zawartości
tutofaza

tutorial Zwiększenie głośności podczas rozmowy

Rekomendowane odpowiedzi

A jak zwiększyć głośność muzyki w słuchawkach ? Kilka poustawiałem ale bez zmian ...

heh przez ciebie zacząłem się bawić i jestem mile zaskoczony efektem ;)

Ogólnie zawsze słucham na Poweramp lub MX Player i zawsze mam głośno , a tu pozmieniałem ustawienia i świetnie gra na zwykłym odtwarzaczu :)

zmieniłem wartości Hardware Testing-> Audio-> Normal Mode -> Media ->

max vol 160

Level 0 na 100

Level 1 na 110

Level 2 na 120

Level 3 na 130

Level 4 na 140

Level 5 na 150

Level 6 na 160

Level 7 na 170

Level 8 na 180

Level 9 na 190

Level 10 na 200

Level 11 na 220

Level 12 na 130

Level 13 na 140

Level 14 na 250

jeszcze chyba zmieniałem w Headset Mode i też Media, ale to jak w jednym zmienisz to chyba automatycznie jest zmienione w drugim, nie wiem bo nie zwróciłem uwagi a takie same proporcje napewno wbiłem :PP

Wydaje mi się że też można pozmieniać w opcjach

Headset_LoudSpeaker Mode (głośnik słuchawki)--> Ring a może głownie tutaj, ale mi się już nie chce :P

bo nie wiem jak było fabrycznie a mam ustawione dość wysoko bo Level 0 na 128 i nie wiem czy tak jest od razu? czy się zmieniło przez to że zmieniałem tamte wartości.

W każdym bądź razie ,słuchawki grają głośniej i lepiej z takimi ustawieniami,bynajmniej u mnie.

Ale i tak nie tak jak w Poweramp (w nim też mogę dać jeszcze głośniej przez te ustawienia ale już charczy :P)

Edit: no i ogólnie odradzam włączanie tego systemowego wzmacniacza, jak dla mnie przez to jest gorszy dźwięk, i również musiałem kupić słuchawki bez mikrofonu, z mikrofonem żadne nie grały dobrze(słuchawki z Samsunga Alpha i S4), chyba że miałem wciśnięty guzik na odbieranie połączeń, ale i tak bez mikro grają o wiele lepiej.

Edytowane przez dawid01986

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    również musiałem kupić słuchawki bez mikrofonu, z mikrofonem żadne nie grały dobrze(słuchawki z Samsunga Alpha i S4), chyba że miałem wciśnięty guzik na odbieranie połączeń, ale i tak bez mikro grają o wiele lepiej.

Działają słuchawki z mikrofonem tylko w standardzie Nokii, ponieważ mają na jacku inne piny odpowiedzialne za mikrofon i masę. Pisałem o tym w jednym wątku.

Wysłane z mojego myPhone Cube przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No w końcu... tego było trzeba, dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę offtop, ale czy tym sposobem da się zwiększyć głośność zwykłego głośnika (które podmenu)? Bo ostatnio po przesiadce na rom KifKicka mam wrażenie, że Cube gra strasznie cicho, nawet jak na niego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Hardware Testing > Audio > LoudSpeaker Mode >media
    max vol 160
    Level 0 na 100
    Level 1 na 110
    Level 2 na 120
    Level 3 na 130
    Level 4 na 140
    Level 5 na 150
    Level 6 na 160
    Level 7 na 170
    Level 8 na 180
    Level 9 na 190
    Level 10 na 200
    Level 11 na 220
    Level 12 na 130
    Level 13 na 140
    Level 14 na 250

Edytowane przez MikUHai
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ricco

Cześć wszystkim:) tak w skrócie to jestem nowym posiadaczem kostki. za sobą mam roota no i kilka modów no i zrobiłem tak jak pisaliście i jest o niebo lepiej rozmawiać. słuchawki z noki o wiele lepiej grają niż też co były w zestawie. i pytanie z innej beczki, próbował ktoś instalować na kostkę VIPER FX???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Viper działa ok na Cube, instalacja wg instrukcji które znajdziesz w innym topicu w dziale modyfikacje. Poprawa jest znacząca, o ile dobrze sobie ustawisz pod swoje słuchawki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ricco

@Piotrex robiłem już wszystko na wszystkie możliwe sposoby i nic. korzystałem już wcześniej na innych tel z Vipera i teraz odczuwam jego braki:( wyskakuje mi komunikat że instalacja bibliotek nieudana czy coś w tym stylu. Jeśli masz jakiś pomysł to chętnie go przygarnę:) 

Ps: Nawet moja żona stwierdziła że nie da się tak słuchać muzyki (taka jakość do d..)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też miałem ten problem, teraz na romie od KifKicka i siedze na wbudowanym Dolby (imitacja, ale jakoś tam pomaga). Na stocku od Play nie było czegoś tekiego, próbuj, czasem wskakuje za którymś razem, zaktualizuj busybox...

Edytowane przez piotrex1993

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też skorzystałem z tego moda. Niestety w Cube jest to konieczne. Jadąc samochodem nie dało się rozmawiać. Dzieki tej metodzie problem zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi