Skocz do zawartości
game

Jaki antywirus

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że u mnie też, ale mam też inne opcje włączone, a wyłączenie opcji deweloperskich wyłącza te opcje... 

Edytowane przez Spartan500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Dnia 20.06.2017 o 06:52, melis napisał:

@playstation jak już bardzo tak Tobie zależy to zainstaluj sobie Mbam i uruchamiaj na żądanie. Znajdzie tyle samo co pozostałe płatne - nic. No chyba, że nawtykałeś się treści xxxemoji6.png

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka

haha spokojnie, obyło się bez xxx :D Mam już ten program, nie obciąża telefonu, więc się cieszę. ale wziąłem opcję na 3 urządzenia, więc jak nie telefon, to mogę komputer inny dorzucić. natomiast na pozostałym sprzęcie wszystko ok

dodana zawartość

Dnia 20.06.2017 o 05:21, jarooo napisał:

Na system Android można złapać wirusa z prawdopodobieństwem równym wygranej w totolotka. To po pierwsze.

Po drugie prawdopodobieństwo to może wystąpić tylko w przypadku notorycznego instalowania aplikacji z nieznanych źródeł (torrenty, itp.)

W każdym pozostałym przypadku instalowanie czy kupno jakiegokolwiek antywirusa to pieniądze wyrzucone w błoto i zmarnowany czas.

może i tak, ale  przezorny zawsze ubezpieczony. poza tym, dzisiejszy telefon to internet przede wszytskim, a tam wiadomo co się dzieje. nie chcę mieć problemów, bo wszytsko mam praktycznie w telefonie, a wystarczy kliknąć w jakiś głupi link

Edytowane przez playstation

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi