Skocz do zawartości
Gość S3V3N

MOD LG G3 - Fast Dormancy - Większa oszczędność baterii [Hidden Menu]

Rekomendowane odpowiedzi

@up jeżeli wykorzystywałeś g2 jak napisałeś to nie będziesz mieć problemów z g3, battery Life to oszustwo i muszę to napisać głośno na forum aby się nikt nie pokusił o zakup wersji pro, program działa tak że po instalacji zawsze znajduje problemy z bateria a potem np raz w tygodniu, z tym że kiedy zrobisz faktury reset program nie wie że chwilę temu przed formatem naprawił błędy które znów znajduje i tak można w kółko i prawie zawsze po faktory reset mówi że bateria będzie o około 30% działać lepiej dzięki jego pocsynaniom :) i niestety zauważyłem że w sklepiku Google jest masa oszutwa, a ostatnio Microsoft że swojego sklepu na smarty z Windowsem skasował 1500 czy 15000 aplikacji które wprowadzaly użytkownika w błąd i obojętnie czy oszukiwaly wyłudzają kasę czy nie działały tak jak deklarował, moim zdaniem Microsoft tym krokiem idzie w dobrym kierunku bo stawia na jakość a nie ilość.

Pytanie czy ktoś już testował telefon z tym fd i czy jest odczuwalna różnica? Ja testowałem dwa dni disable i dwa enable i wcale nie widzę różnicy albo jest tak słabo odczuwalna z tym że jestem w sieci play i już sam nie wiem czy fd jest tylko tam gdzie zasięg lte czy od kiedy włączyli lte.

Edytowane przez mamrotus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Deany

Włączyłem właśnie Fast Dormancy w Play dla LTE i zrobiłem reset. Cały czas jest LTE, nawet, gdy telefon chwile nic nie pobiera. Zrobiony Speedtest pobieranie i wysyłanie praktycznie identyczne. Zobaczymy jak to będzie się sprawować na dłuższą metę.

Edytowane przez Szynku
    Dodano spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zrobiony Speedtest pobieranie i wysyłanie praktycznie identyczne.

Coś nie bardzo identyczne. 6mbps do 30mbps to jakieś 5 razy mniej/wolniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fneo61

To i ja się pochwalę swoim testem.Sieci Play,bo jest dużo osób,które narzekają na na tą sieć(problemy natury technicznej).Mój router T-plink(standard N,sieć domowa do 60 mb/s vs pomiar Speed Test LTE z Play.

post-9299-14255756399456_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Włączyłem właśnie Fast Dormancy w Play dla LTE i zrobiłem reset. Cały czas jest LTE, nawet, gdy telefon chwile nic nie pobiera. Zrobiony Speedtest pobieranie i wysyłanie praktycznie identyczne. Zobaczymy jak to będzie się sprawować na dłuższą metę.

Napisałem pytanie do Play i dostałem odpowiedź, że nie obsługują Fast Dormancy, więc może lepiej to wyłącz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fneo61

Ja napiszę dziś do konsultanta.Ciekawe co odpisze.A jak to wyłączyć?Czy tylko reset?Pisałem też o źle działającym LTE.

Odpowiedź sieci P4-Play:

Szanowni Państwo,

odnosząc się do przesłanej korespondencji informuję, że sieć Play nie wspomaga niestety protokołu FAST DORMANCY.

W kwestii problemów z LTE proszę o dosłanie informacji gdzie problem występuje oraz godziny daty wystąpienia takiej sytuacji.

Tyle w temacie.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez fneo61

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orientuje się ktoś jak to wygląda w Orange?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Test w sieci Plus - na wyłączonym ok 10mbps, na włączonym 12mbps (LTE :E ).

Zobaczymy czy będzie jakiś wpływ na baterię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi