Skocz do zawartości
totolotek

FIFA 15 Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

https://lh4.ggpht.com/abCnd5d8inDyLbcht3OBA1sEDca3wSgZeTxJpFB5aKfNuUbssgXG8okQFPk8ZhLTKQ7M=w300-rw

Link do pobrania z Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.game.fifa15_row

A więc mamy pierwsze urywki z gameplay'u, niestety narazie tylko na iPhone i iPad:(.

FIFA 15: Ultimate Team to gra sportowa pozwalająca wcielić się graczowi w menadżera klubu piłkarskiego. Jest to odchudzona wersja produkcji z popularnej serii FIFA autorstwa Electronic Arts. Gra jest darmowa i dystrybuowana w modelu free-to-play.

FIFA 15: Ultimate Team daje graczowi dostęp do ponad 10 000 odwzorowanych zawodników z więcej niż 500 licencjonowanych klubów piłkarskich. W grze swoje miejsce znalazło także przeszło 30 światowych lig oraz stadionów. Gracz rozpoczyna rozgrywkę klubem piłkarskim składąjącym się z losowo wybranych zawodników. Jednak w miarę postępów i odnoszonych zwycięstw nagradzany jest kartami kolekcjonerskimi pozwalającymi na wzmocnienie drużyny.

Edytowane przez camdell
    Usunięto prefix, dodany opis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wersja na Androida wyjdzie na 100%.

Jedną z nowości ma być możliwość symulowania meczy w UT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście, to ja czekam na Sezony Online... Obojętnie, albo w UT, albo normalnie klubami;). Jak tego nie będzie, to na pewno nie kupię pełnej wersji...

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oby był tryb multiplayer...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Santi100

Wiadoma jest już data premiery nowej fify na androida?

N5&tt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O ile wyjdzie na androida, to pewnie przy premierze na pozostałe platformy;). Około 23-27 września.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dredd

Grafika prawie jak u poprzedniej wersji (może nawet i taka sama), oficjalne nowe koszulki i składy, lekko zmieniony interfejs w porównaniu do 14-stki i zapewne 25 zł za dodatkowe tryby - nic nowego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up, słuchaj... Jakby były tryby online, to by była zupełnie inna gra:P. A tak poza tym... Co byś chciał w FIFIE na urządzenia mobilne? Silnik z PS3, X360 i płacz ludzi, że nie chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

14 wyglądała spoko 15 może wyglądać tak samo ale ja chce tryb online bo najtrudniejszy tryb w tej grze jest dla mnie zbyt prosty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Android i iOS uciągnęłyby na 60fps nowszy silnik. Nie chodzi mi o Ignite, ale ten z np. FIFY 11, czyli lekko zmodyfikowany silnik z 14 na urządzenia mobilne. Mam nadzieje, że będzie Martin Tyler & Alan Smith. EA mogłoby też zmodyfikować silnik z np. Fify World lub Online 3, ale są zbyt leniwi :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi