Skocz do zawartości
totolotek

FIFA 15 Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

mam dokładnie to samo czekam z niecierpliwością na pomysł jak to naprawić mam nadzieje że panom z ea 3 miesiące wystarczą ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieję że wszytko po aktualizacji będzie w porządku, bo mam dobry skład którego mi szkoda stracić mam m. In. Ronaldo, bale, suarez, robben, neymar, i wiele innych zawodników :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam nadzieję, że wyrobią się jeszcze do końca tego tygodnia :-) W ostateczności miesiąc im dam..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lex09

mnie od jakiegoś czasu notorycznie wyrzuca z serweru, rzadko uda się dokończyć mecz za które dostaje kasę, przeważnie jest 0 coinsów, a punkty ligowe nie zostają dodane, mecz też się nie zapisuje i trzeba grać od nowa... burzy to całą zabawę. czy to problem serwerów czy może ja muszę coś wyczyścić?

btw. gdzie jest zapisana gra? na koncie fb? na telefonie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak nie podałeś konta facebook i nie grałeś na nim to konto jest zapisane na telefonie i wystarczy skasować grę zrobić format telefonu lub przypadkowo skasować jakiś plik i żegnasz się z tym co osiągnąłeś więc lepiej grać na koncie facebook bo tam nie da rady skasować konta

@@@problem z zawieszaniem przynajmniej u mnie się naprawił

@@@ paczki po 50k są mega zaczynając z 500k mam 10 milionów 2x ture tott 3x bony ;) i wiele innych xD

Edytowane przez adilma12q

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lex09

gram na koncie FB. myślicie, że przeinstalowanie gry pomoże z problemami z serwerem? dzisiaj nie mogłem się w ogóle zalogować przy starcie gry, cały czas problem z połączeniem z serwerem. jak już się udało pierwsze dwa mecze nie zapisały się na serwerze, dopiero trzeci...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dredd

Polecam kupić Messiego - niezła maszynka do strzelania goli - w 11 spotkaniach 22 bramki. Diego Costa SIF też świetny, jednak dostępność już jest raczej ograniczona.

P.S Nowy skład niedawno zrobiony.

760e1c45d436f1c2601056a12d0b576a.jpg

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Dredd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam pytanie chce grać kolejny mecz w tournamencie ten 1 puchar i jak chce już grać mecz to pisze coś takiego Min number of players from1. FC KOLN 2 in the squad's.Starting 11

Min number of players from Derby County: 2 in the squds starting 11

Min number of players from Guadalajara: 2 in the squads starting 11 . Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dredd

@up Musisz stworzyć skład z tych zespołów, przy czym z jednego muszą być przynajmniej 2.

Co się dzieje na rynku? Wszystkie karty gwałtownie w dół, Toty Ramos kosztuje 3.5 mln, gdzie tydzień temu kosztował 10 mln, Messi po 4 mln, gdzie kupiłem go wcześniej za 8.5 mln (4 dni temu).

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi