Skocz do zawartości
totolotek

FIFA 15 Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

lolus

Ja mam z kolei takie pytanie.

Gdzie w tej fifie 15 na androida jest tryb sezosy online, ze moge grac z ludzmi mecze, a nie z normalnymi druzynami?

Zainstalowalem sobie wlasnie fife na z3 i nie mam tego...A na ios jest taka mozliwosc.

Cos sie popsulo czy wersja na androida nie ma mozliwosci grania online z ludzmi??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no niestety ea nie kocha użytkowników androida :) nie ma opcji grania z ludźmi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba rynek wyłączli?

na kilku sony brak klawiszy do sterowania np sony M2 :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dredd

@up Spostrzegawczy jesteś, nie ma rynku od dwóch tygodni ;)

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mogli by odblokować rynek bo powoli zbliżają się totsy i z chęcią bym sprzedał mojego ronaldo toty by mieć na paczki ;)

Edytowane przez adilma12q

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dredd

EA może odblokuje rynek na TOTSY. Głównym powodem zamknięcia marketu jest brak kasy. Chcą, byśmy kupowali Fifa Points ;)

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Kupilem przejsciowke do galaxy s5 zeby podlaczyc pada od xboxa do telefonu i pograc w fife natomiast nie dziala to jak nalezy. Gra widzi pada pyta mnie czy chce uzyc podlaczonego controllera czy touch pada? Wybietam ze chce grac Padem i nic sie nie dzieje zawodnicy stoja a ja nie moge sterowac ani Padem ani touchem. Dodam ze pad dsiala w menu kontekstowym telefonu natomiast w fifie nie. Mam nadzieje ze ktos bedzie wiedzial jak to ogarnac. Pozdrawiam serdecznie i czekam na wasze odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lolus

Ja ci powiem, ze ta fifa jest skopana i u mnie tez pad nie chce dzialac nigdzie w menu ani nic, ale jak juz przejde recznie (dotykiem) do meczu, to juz moge sterowac zawodnikami. Moze sprawdz u ciebie tez tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maxi91

Cześć wszystkim! Od niedawna zacząłem grać w FUT 15 na urządzeniu mobilnym i mam pewne pytanie. Robiąc pierwszą drużynę podłączyłem konto z FUT z moim kontem na FB, później były jakieś komplikacje (wywalalo z gry po paru sekundach), więc wylogowałem się z FB i stworzyłem nowy klub, ale teraz chciałbym to konto połączyć z FB, bo mam już spoko skład i chciałbym mieć możliwość korzystania z aukcji graczy (póki co tylko zalogowani użytkownicy mogą z tego korzystać). Czy ktoś mi podpowie jak "rozlaczyc" moje pierwsze konto FUT z FB, bym mógł połączyć mój drugi skład? Jest taka możliwość? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzmag

Witam, czy spotkaliscie sie ze spolszczeniem do tej gry?

Wysłane z mojego SM-T310 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi