Skocz do zawartości
Padre

Bateria w HTC Magic

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie o GPS. Generalnie mam wyłączony, uruchamiam jak potrzebuję ale się zastanawiam czy to ma sens. Czy będzie to miało wpływ na baterię jak będzie cały czas włączony? Aktywny będzie tylko jak będę korzystał z programów które go potrzebują a wtedy i tak muszę go włączyć.

andriej jak najbardziej włączony moduł GPS drze wg mnie (po własnych doświadczeniach) więcej energii. Dlatego ja mam na pulpicie widgecik od HTC i klikam w niego zanim uruchomie aplikacje potrzebującą GPS:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robię dokładnie tak samo, ale zastanawiam się czy to nie działa ja w WM. Tam moduł automatycznie się uruchamiał z automapą, nic nie trzeba było robić. Tutaj też się pokazuje ikonka w pasku zadań tylko jak jakiś program go używa. Chyba że działa w sposób ukryty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

najłatwiej jak się tego dowiedzieć ? --> potestować, zobacz czy z włączonym gps bedzie bardziej zrzerało baterie niż normalnie czy nie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Stasiu

Mi trzyma nawet 6 dni!! trzeba wyłączyc 3g i przełączyć na 2g i bedzie trzymać jak marzenie:) no i oczywiscie wifi wyłączyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

jak 6 dni Ci trzyma to chyba telefon leży w pudełku za szybką ^^ Mi 3 dni trzyma i uważam to za doskonałe trzymanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    haftus

ja chyba zainwestuję w stację dokującą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie maks trzyma 1,5 dnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rcicho

Bateria w Magicu bardzo szybko się wyczerpuje jak używa się wbudowanej googolowskiej przegladarki www (Chrom). Szczególnie po ostatniej aktualizacji kiedy to dodano obsługę flash. Po wyjsciu z niej nalezy ją ręcznie wyłączyć np. w Taskiller'ze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baggus

Flasha przecież można wyłączyć. W ustawieniach przeglądarki na samym dole jest Enable Plugins i w tym też się zawiera flash.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rcicho

Flash jednak daje dostęp do stron z kontami bankowymi czy też np. na /futbol24.com i wyniki na żywo. Ja z tego bardzo czesto korzystam i własnie gdyby nie obsługa flasha to ostatnia oficjalna aktualizacja jak dla mnie nie miałaby sensu. Tak więc myśle, że lepiej zamknąć przegladarkę www niż wyłączyć flash. Komuś innemu może pasować na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi