Skocz do zawartości
hwwa

LG G3 pękają – sprawdź okolice mikrofonu!

Rekomendowane odpowiedzi

rafal28fi nie wprowadzaj ludzi w błąd. Root jest podstawą do odrzucenia gwarancji i nieważne czy popsuła się obudowa, czy są problemy z softem. W serwisie sprawdzane jest WSZYSTKO według ściśle określonej procedury.

Na karcie naprawy są pola

FUNCT

SW

NATTERY TEST

CHARGING

CC

OQC

DATA

I wszystkie są sprawdzane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nie ma pęknięcia.

Wygląda na to, że mikrofon w trochę złym miejscu wylądował i jest tam słabo z wytrzymałością... W kilku innych modelach też były takie sytuacje.

Pytanie, czy jest to przypadek danej obudowy, czy cały projekt jest wadliwy...

Bo jeśli projekt jest do kitu, to wymiana obudowy w serwisie na długo nie starczy, bo poleci następna, wtedy zastanawiałbym sie, czy nie odłożyć wymiany obudowy na później :D Telefon w serwisie swoje odleżeć musi, a wiadomo jaka bida jest, jak się swojego gadżetu nie ma dłużej niż tydzień :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _PM_

....ta pękająca obudowa dla wielu może być tylko przelaniem czary goryczy i nie zdecydują się na zakup... Przyznać muszę, że dawno nie było tak kontrowersyjnego modelu jak G3....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to nie kupujcie, nikt was nie zmusza przeciez xD. Wersja gold nie ma pekniecia, przynajmniej na razie :P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    l5s5d6

W warszawie dość szybko naprawiają. Mój oddałem w poniedziałek wieczorem a w piątek ok 14 już był do odbioru. Sam byłem zdziwiony że tak szybko bo musieli aparat sprowadzać.

A i tak na marginesie Pan w serwisie powiedział, że telefony spoza Polski naprawiają "warunkowo" czyli jak mają części ( np jak u mnie aparat) a jak nie ( czyli płyta główna) to odsyłają do sklepu gdzie się kupowało.

Wysłane z mojego Lg G3 d855 3/32 gb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To całkiem sprawnie im idzie. ale zawsze to czas bez telefonu dla nas...

Czyli z obudową raczej problemu nie będzie, chyba, że ktoś zaszałał i ma Koreańczyka z antenką :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zane

witajcie - 15 min po kupieniu tego fona przeczytałem ten art.

Mam ptyanie do osób którym pękła ramka:

Czy mieliscie jakies etui lub obudowe dodatkową?

I czy to pęknięcie to nie jest przypadkiem miejsca łaczenia się formy wtryskowej.

Ja analizując wpisy innuch osób widzę zależność między obudową a pękaniem. a także cięzko wchodzącym gniazdem usb i jackiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gniazdo USB wchodzi ciężko przez tylny panel. Te "ząbki" które przytrzymują by kabel się nie rozłączył mają problem ze "złożeniem się" podczas wkładania. Chyba że macie jakiś inny problem z gniazdem usb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hwwa

Podłączenie kabla usb jest ciężkie, musze to robić pod kątem inaczej nie da rady. Korzystam z etui Quick Circle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi