Skocz do zawartości
hwwa

LG G3 pękają – sprawdź okolice mikrofonu!

Rekomendowane odpowiedzi

hwwa

hwwa

Witam Chciał bym się dowiedzieć czy w Polsce dokonuje się już wymiany LG G3 z pękającą obudową ?

LG Polska

Jak dotąd w Polsce były tylko dwa przypadki tej usterki. Jeśli taki problem się pojawi, przyjmujemy telefon do serwisu, który decyduje, czy zostanie on wymieniony.

Pozdrawiamy,

LG

hwwa

To dość dziwne. Serwis decyduje czy naprawicie telefon skoro jak sami mówicie były 2 przypadki w Polsce ja jestem 3 a z mojej wiedzy jest jeszcze jedną osoba. Usterka jest ciężko widoczna więc dużo osób może tego nie widzieć. Może warto było by poinformować większą liczbę użytkowników żeby przyjrzeli się może bedzie więcej zgłoszeń ?

I w tedy serwis będzie wymieniał sprzęt a nie zastanawiał się czy tej osobie usunąć wadę fabryczna czy zrzucić winę na zle użytkowanie.

Proszę jeszcze mi powiedzieć jak długo trwają oględziny i ewentualne usunięcie wady telefonu ?

Teraz czekam na ich opd

Edytowane przez hwwa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat ten był poruszany na zagranicznych forach, więc jest to przypadłość raczej globalna. Sprawdźcie także, czy po nagrzaniu się telefonu nie macie żółtych plamek na wuświetlaczu, o tym również czytałem, ale jest to przypadłość większości telefonów. Plamki widać na białym lub szarym tle.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popatrzyłem sobie dziś przez mikroskop na okolice tych otworów i albo mam "lepszy" model ale nic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktos probowal stosowac zapobiegawczo inny kabel usb, ktory jest np. bardziej zuzyty (chodzi mi o te haczyki)? Ja wciaz czekam, na swojego takze na szczescie poki co ten problem mnie nie dotyczy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hajpek

G3 mam od dnia premiery i nie mam żadnego pęknięcia, wiec nie jest to kwestia kabla USB. Osoby które mają pęknięcie, to chyba samo się ono nie zrobiło... Tel spadł, albo już tak fabrycznie wyszła dana seria z wadą.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jest ok, szkoda że ta srebrna ramka to nie kawałek jakiegoś metalu tylko zwykła folia aluminiowa naklejona i u mnie choć bardzo dbam o g3 ti w niektórych miejscach jest jakby zagnieciona.

A macie coś takiego ze jak wam się tel mocno nagrzeje to obudowa skrzypi pod palcem wskazującym po stronie lampy błyskowej na wysokości logo LG i przycisku do blokady?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hwwa

Dziś oddałem telefon do serwisu . Z informacji które otrzymałem na miejscu telefon zostanie wymieniony na nowy więc teraz czekam na odbiór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jakieś przypadki jednostkowe bo oglądałem w 3 rożnych sklepach ni wszystko było w porządku z G3. Nie zapowiadały się żadne pęknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, oglądałem LG G3 w dwóch różnych sklepach we Wrocławiu i obudowa była ok, sprawdzałem nawet podświetlając wcześniej wymienione miejsca i nic tam złego się nie działo. Wadliwa mogła być jedna seria, np. przez złą jakość granulatu lub ramka jest po prostu za ciasna i od stałego nagrzewania i ochładzania pęka, nie wiem w czym leży przyczyna tych pękniętych ramek... Możliwe, że wada wystąpiła przy montażu i kontrola jakościowa już tego nie wychwyciła, zapewne jest to miejsce delikatne ze względu na ten otwór. Pomijając ten fakt biorąc ten telefon do ręki dopiero odczuwa się taki przeskok z tych innych telefonów, G3 ma coś w sobie co przyciąga...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi