Skocz do zawartości
hwwa

LG G3 pękają – sprawdź okolice mikrofonu!

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się dowiedzieć czy pęknięcie przy gnieździe słuchawkowym jak na zdjęciu również podlega gwarancji czy już nie? 

Spoiler

DSCN2319.thumb.JPG.1126ab763b2ac94f969218337edfc7ff.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To teraz się zastanawiam czy telefon oddać do sklepu w którym go kupiłem czy znowu wysyłać bezpośrednio, LG twierdzi że to pęknięcie to nie wada fabryczna i oferują jedynie płatną naprawę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

@General Iceman LG wymieniło mi bez problemów całą ramkę około rok temu, więc dziwne że oferują jedynie odpłatną naprawę. Wiedzą, że ramka pęka samoczynnie więc powinni wymienić za free

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krzychy

@General Iceman

Coś się troszkę plączesz w zeznaniach. 

12 godzin temu, General Iceman napisał:

Chciałbym się dowiedzieć czy pęknięcie....

3 godziny temu, General Iceman napisał:

LG twierdzi że to pęknięcie to nie wada fabryczna i oferują jedynie płatną naprawę.

Pytasz po co ? 
    By potwierdzić u użytkowników czy naprawiano im pęknięcia w ramach gwarancji ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z różnych źródeł można się dowiedzieć, że przy takim uszkodzeniu LG wymieniło panel przedni, a w moim wypadku  przy takim uszkodzeniu stwierdzili uszkodzenie mechaniczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudali

Serwis LG wymienia przedni panel w przypadku takiego pęknięcia, zarówno w Mławie jak i w Katowicach - wiem z doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m4h

Tak się zastanawiam, bo nie wiem czy spieprzyłem sprawę czy nie, bo przed wysyłką na gwarancje nie natrafiłem na ten temat. Mianowicie mój G3 stracił umiejętność wykrywania kart SIM, w czwartek wysłałem i dzisiaj odesłali. Co prawda jutro powinienem się przekonać, ale jest jakiś cień nadziei, że oprócz wymienionej w formularzu usterce, "domyślili" się i wymienią także ramke (i co oni tam jeszcze wymieniają w związku z tym), bo była spękana na dole i górze? Jeśli nie, to chyba trochę przypał wysyłać jeszcze raz, tym bardziej, że ma jeszcze z 10dni gwarancji? :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudali

Jeśli nie zglosiles pęknięć to są małe szanse na to że wymienili ramkę. Ale jeśli masz jeszcze gwarancję to ślij do nich jeszcze raz, powinni wymienić cały front w ramach gwarancji. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi