Skocz do zawartości
M@jkel

Jakie macie opinie o serwisie myPhone?

Rekomendowane odpowiedzi

M@jkel

Czy miał ktoś ostatnio "przyjemność" korzystania z serwisu myPhone? Mój Next coś niedomaga, nie działają połączenia przez SIM1 (pokazuje się krzyżyk przy wskaźniku zasięgu i komunikat "Tylko połączenia alarmowe", sprawdzane na różnych kartach, restart nie pomaga), a na SIM2 czasami brak łączności mimo pokazywania prawidłowego zasięgu (nie dochodzą esemesy, przy połączeniach głosowych od razu przekierowuje na pocztę głosową, pomaga restart telefonu). Chcę skorzystać z gwarancji, no i zastanawiam się czy będą naprawiać, czy wymienią. A jeśli wymienią, to na co (bo przecież Nextów już od jakiegoś czasu nie ma)?

Edytowane przez Preza
    dostosowanie tytułu do regulaminu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ADINI

Ja bym jeszcze spróbował wrzucic na nowo softa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy miał ktoś ostatnio "przyjemność" korzystania z serwisu myPhone? Mój Next coś niedomaga, nie działają połączenia przez SIM1 (pokazuje się krzyżyk przy wskaźniku zasięgu i komunikat "Tylko połączenia alarmowe", sprawdzane na różnych kartach, restart nie pomaga), a na SIM2 czasami brak łączności mimo pokazywania prawidłowego zasięgu (nie dochodzą esemesy, przy połączeniach głosowych od razu przekierowuje na pocztę głosową, pomaga restart telefonu). Chcę skorzystać z gwarancji, no i zastanawiam się czy będą naprawiać, czy wymienią. A jeśli wymienią, to na co (bo przecież Nextów już od jakiegoś czasu nie ma)?

Witam

Ja miałem cos podobnego oddałem do serwisu i po 14dniach roboczych wrocil do mnie wymienili płyte głowna mozesz miec to samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie podobnie. Co jakiś czas traci sygnał na obu kartach SIM. Nie ma znaczenia na jakim ROMie jadę. Niedługo na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    78just

a ludzie uwazaja ze maja zly serwis, eh

mojemu bratu wymienili caly smartphone po zgloszeniu na gwarancje, wiec takze uwazam ze serwis myPhone jest w porzadku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FO7O

Najgorszy serwis z jakim miałem kontakt. Zreszta, telefon to moim zdaniem tez porażka. Na szczęście już sie go pozbywam. Gdyby serwis nie próbował mi, fotografowi, wmówić ze plamy które sie pojawiły na wyswietlaczu to rzecz normalna i to jest zgodne z normą, to jeszcze bym im wybaczył, a tak zostało mi po myphone jak najgorsze zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na serwis nie narzekam, moje doświadczenia są dobre :) Ale w sumie też rzadko korzystam bo mój Cube jest raczej bezawaryjny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    FO7O

Oby tak zostało. Ja na szczęście pozbyłem się już myphone i więcej do ręki tego nie wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bartut

Niestety ja mam złe zdanie o serwisie muphone. Po 2 tygodniach dostałem maila z informacją, że naprawa zostanie przedłużona o 21 dni bo może oprogramowanie jest złe w telefonie, może nie maja w serwisie podzespołów, a może nie mają w serwisie innych elementów (przyczynę mam chyba sobie sam wybrać). Porażka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi