Skocz do zawartości
andi14

[LG G3 S D722] dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

andi14

W ofercie jednego z polskich operatorów gsm można znależć ofertę z tym smartfonem , ale opis specyfikacji to prowizorka. W jakieś recenzji w necie przeczytałem ( teraz nie mogę tego znaleźć ) że posiada on dual sim , ale dzwoniąc do operatora oferty nie dowiedziałem się jak jest w rzeczywistości. Ma Ktoś dokładną wiedzę na ten konkretny temat , czy ten model posiada dwa gniazda na karty sim?

Edytowane przez Preza
    zmiana tutulu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

posiada jedno gniazdo sim. literka S oznacza Small (mniejszy słabszy) w porównaniu do G3

LG G3 S - Full phone specifications

Edytowane przez snovvy77

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zimnyz

a gdzie można dostać ten telefon ,bo na allegro ceny są kosmiczne -skoro to wersja mini to 1300 jest ceną kosmiczną za 1500 już spokojnie można wyrwać G3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andi14

Jak na razie to tylko All... Nie znalazłem ofert sprzedaży tego LG, oczywiście oprócz Orange który chyba jako jedyny operator w Polsce ma go w ofercie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Zakupilem dzis w Orange LG G3 S, problem z nim jest następujący, że nie świeci się dioda powiadomień. ktoś miał podobny przypadek, wymagajacy konfiguracji, czy moj telefon juz powinien jutro jechac do serwisu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demis

Mnie również nie działa ta dioda, tel. z Orange. Pisałem w tej sprawie do serwisu LG - odpowiedzieli , że mogę oddać do serwisu aby to sprawdzić. Sam nie wiem co z tym zrobić. :( Może Root by pomógł, ale jak go zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Preza

A włączyliście w ustawieniach diodę? :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawis

Root zrobisz metodą taką jaka jest opisana w wątku LG G3 - PurpleDrake Lite, ale nie pomaga to na działanie diody - sprawdziłem na swoim G3s, bo u mnie też dioda nie działa pomimo włączenia w ustawieniach. Gdzieś na niemieckim forum opisywali, że też mają ten problem, niestety rozwiązania na razie nie było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon oddałem odstępując od umowy z tytułu niezgodności towaru z umową, ponieważ miał też plamy na wyświetlaczu.

Po niedzieli biore na nowo przedluzenie i kolejny egzemplarz telefonu.

Co do diody to testowałem równiez w menu serwisowym, i nie dzialała. W ustawieniach byla wlaczona, i bez wzgledu na ustawienia powinna sie zaswiecic po uruchomieniu telefonu.

WIna moze lezec po stronie brandowanego przez Orange softu, ale poki co na prozno w Internetach szukac wersji Open.. ZObacze pod koniec tygodnia jak dostane nową sztukę.

Edytowane przez DeathMagnetic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demis

Swój tel. zrootowałem za pomocą PurpleDrake. Więc śmiało. :)

@pawis

A na tych niemieckich forach podają jakie mają versje softu? Ja mam V10c - i led nie działa (powiadomienie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x