Skocz do zawartości
andi14

[LG G3 S D722] dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

LG D722 TOT firmware-BIN_LGD722AT-00-V10b-EUR-XX-JUL-09-2014+0.zip - LG G3 S(D722/D724/D728/D729) TOT/DLL Download - LG Android Mobile Forum - Powered by Discuz!

znalazlem cos takiego, V10b, moze na tym sofcie by działała dioda... zaczynam sie zastanawiac czy slusznie oddalem telefon , no ale tak czy siak plamy na wyswietlaczu były.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawis

Niestety nie pamiętam, która wersja softu to była, a nie mogę już znaleźć linka do tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

normalnie. klikasz w wybrany soft, wybierasz niebieski lub zielony przycisk, skanujesz telefonem QR code i pobierasz. koreańskiego nie znasz;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demis

Sorki, ale edukacje zakonczylem na mandarynskim ;)

A tak poważnie.

Wybrałem plik do ściągnięcia, wybrałem niebieski czy zielony przycisk, zeskanowałem QR code i takie coś otrzymałem (nie ma (ściągnięcia)

post-38372-14255754880242_thumb.png

Edytowane przez snovvy77
    zdjęcie w spojler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gronly

Witam,

Macie może jakieś informacje o etui Quick Circle na LG g3 s? chodzi mi o dedykowany od LG. Niestety trochę poszperałem i nie mogłem znaleźć. Będę wdzięczny za info :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ma być ale na razie nie ma. jest podobnie funkcjonalne od nillkin. takie kupiłem żonie NILLKIN Etui Kabura QUICK CIRCLE LG G3 S D722 BEAT (4651641262) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gronly

Dzieki. Właśnie widziałem tą wersję etui. Mozesz mi powiedzieć jak sie spisuje? Nie ma żadnych problemów?

Stosował ktoś z was szkło ochronne na ten tel?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joshua

Najciekawsze jest to że w skróconej instrukcji obsługi tej z pudełka nie ma wzmianki o diodzie powiadomień ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dostałem nowy egzemplasz telefonu z Orange. O ile wyświetlacz jest tym razem sprawny to dioda dalej nie zyje (a to nowy egzemplarz). Tak więc winę za to ponosi soft, w Saturnie sie bawiłem raz G3Sem i dioda dzialała normalnie. Tak więc pozostaje nam czekac albo na nowy soft od Orange, albo na soft Euro w Internetach, których nadal na próżno szukać, Ehh..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x