Skocz do zawartości
andi14

[LG G3 S D722] dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam telefon od tygodnia i wrażenia ogólnie na plus. Miałem poprzednio GS III i wydaje mi się, że tam aparat był trochę lepszy.

Rozmowy na +, bardzo dobrze działa tłumienie szumów.

Głośnik też daję radę, nawet słuchawki przypadły mi do gustu mimo, że nie są douszne :)

Jestem zawiedziony z baterii... muszę go codziennie ładować, używam go cały czas praktycznie, ale GS3 trzymał mi dłużej.

Zakupiłem kaburę Nillkin i jestem z niej bardzo zadowolony! Możliwość używania telefonu bez otwierana klapki jest super sprawą.

Moja ocena telefonu 8/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Posiadam od paru dni, jestem bardzo zadowolony. Wcześniej miałem LG L9, z której też w sumie byłem zadowolony :)

Ekran jest jasny, ładne kolory, optymalna rozdzielczość. Jak na razie nie uświadczyłem żadnych lagów ani zacięć w pracy słuchawki. Przyzwyczajam się jeszcze do KitKata. Co do aparatu to wbudowana aplikacja działa świetnie, chociaż ma mało opcji. Vignette której używałem wcześniej jakoś nie potrafi sobie poradzić z autofocusem i większość zdjęć wychodzi rozmazane. Wielki plus za możliwość zmiany ISO w aparacie.

A co do baterii, przy normalnym użytkowaniu, włączonym non stop LTE, WiFi i BT tel działa mi 2 dni spokojnie. Co jak dla mnie jest wynikiem bardzo dobrym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demis

@mrok31337

Widzę, masz telefon z Play'a. Jaką masz wersje firmware oraz czy u Ciebie działa dioda powiadomień LED?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

soft V10a

Dioda powiadomień działa, ale musiałem ją włączyć a do tego zaznaczyć o czym ma powiadamiać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Orange ma V10c, i dltego LED nie dziala..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demis

Tu kolega @snovvy77 pisał, że na sofcie 10b działa. Ja bawiłem siè w MediaMarkt telefonem z tym właśnie softem i tam led nie działał (oczywiście w ustawieniach było włączone).>:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak miał Ci działać led? Wkładałeś do telefonu sim. Logowałeś na swoje konto w telefonie sklepowym?

Nie bardzo rozumiem stwierdzenie ze Led nie działa.

Na tym sofcie dioda powiadomień działa tylko w czerwonym kolorze i można za pomocą aplikacji zewnętrznych zmienić jej częstotliwość migania, ze tak się wyrażę.

Tapatalk by G Flex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeden feler jaki zauważyłem. Czasami znika wifi, przestaje wykrywać widoczne sieci. Dopiero po restarcie telefonu wszystko wraca do normy. Raz zdarzyło mi się też, że pomimo włączonego wifi lub 3g/lte nie działała sieć w telefonie. Ani strony w przeglądarce, ani messengery żadne, nic. Restart telefonu i wszystko wraca do normy. Mam nadzieję, że to poprawią...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demis
    A jak miał Ci działać led? Wkładałeś do telefonu sim. Logowałeś na swoje konto w telefonie sklepowym?

Nie bardzo rozumiem stwierdzenie ze Led nie działa.

Na tym sofcie dioda powiadomień działa tylko w czerwonym kolorze i można za pomocą aplikacji zewnętrznych zmienić jej częstotliwość migania, ze tak się wyrażę.

Tapatalk by G Flex

Bez irytacji.

Telefon (w sklepie jest cały czas podpięty do zasilania) po wyłączeniu ekranu powinna zapalić się dioda - ponieważ jest ładowany, a tego nie robi (przynajmniej ten egzemplarz który ja oglądałem) tak jak G3 lub G2.

Problemów z wifi o których pisał @mrok31337 ja na swoim egzemplarzu nie zaznałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dioda powinna się też zapalić przy podwójnym puknięciu w ekran w celu odblokowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x