Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

wookash88

Zagadnienia związane z kalendarzem i jego synchronizacją

Rekomendowane odpowiedzi

iniu

Witam, 

Mam następujący problem, mój kalendarz w telefonie Sony Z3 Android 6.0 nie pokazuje mi przyszłych terminów spotkań. Kilka dni temu wszystko było dobrze. Kalendarz wyświetla tylko informacje o spotkaniach które się już odbyły. Mam dwa konta google na telefonie. Czy jest możliwość odzyskania utraconej część kalendarza ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

System Android 6.0.1 , xiaomi redmi 4x,

Mam problem z wpisami w kalendarzu, zarówno systemowym jak i kalendarzem Googla. Po włączeniu trybu offline znikają wszystkie wpisy. W ustawieniach kalendarza Google znika moje konto Gmail z którym się synchronizuje. Pomaga włączenie wifi lub danych i odświeżenie danych, ale tylko na chwilę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam dziwny problem z synchronizacją kalendarza. mam S7 G930F z androiden 7.0, Korzystam z APK Business Calendar, ale mam też systemową samsunga(nie da sie wyłączyć). ustawiłem tryb oszczędny dla baterii (brak apk w tle i redukcja zuzycia danych przez apk...) po 2 dniach zorientowałem się że nie mam w kalendarzu części wydarzeń. Nie wiem czy tryb który ustawiłem ma coś do tego, ale z tego samego dnia mialem ostatnia synchronizacje kalendarza( inne synchronizacje normalnie byly aktualne   ustawienia->konta->google->konto, tutaj mam liste synchronizacji z kontem(dla jasności)). wyłączyłem tryb oszczedny - brak zmian, próbowałem ręcznie uruchomić synchronizacje z poziomu aplikacji i tez nic. Zainstalowałem Kalendarz Google i zapisałem w nim wydarzenia, takie synchronizują sie  w czasie rzeczywistym, ale dalej te wydarzenia wpisane w pozostałych apk, pozostają jedynie w telefonie i tak samo nie odbierają synchronizacji z serwera. Zasada jest taka że jeżeli Kalendarz google odbierze wydarzenia to są widoczne w pozostałych aplikacjach

W ustawieniach konta przy synchronizacji kalendarza jest ciągle ikona dwóch strzałek w okręgu( oczekuję na synchronizacje - tak to rozumiem)

w międzyczasie czyściłem Pamieć Kalendarza, usunąłem i na powrót dodałem konto Google (tutajteż dziwnie, bo kiedy dodalem konto to nie mialem opcji Synchronizacja Kalendarza, dopiero instalacja Kalendarza Google wywołała tą opcje. Natomiast zadania z tego kalendarza były widoczne cały czas)

niedawno uruchomiłem stary telefon z Custom Rom na android 5.1, na nim wszystko śmiga w czasie rzeczywistym bez problemów

Proszę o pomoc, mam nadzieję, że jasno to opisałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andyk
    Napisano (edytowane)

Witajcie, mam pewien problem za kalendarzem.    Wszystko było w porządku do czasu gdy korzystałem z telefonu na którym zazwyczaj wstawiałem terminy w kalendarzu. Mogłem je podglądać z poziomu  komputera lub  smartfona.  Problem zaistniał po  pozbyciu się smartfona.  Na koncie google  są kontakty, zdjęcia, aplikacje, ale w kalendarzu tylko przypomnienia z wcześniejszego okres z innym telefonem (do listopada 2016),  zapisanych wydarzeń  po tym okresie nie ma.   Nie wiem jak się teraz do nich dostać. Konto google pamięta na  jakich urządzeniach w ramach jednego konta były zainstalowane  aplikacje, być może to jest ten problem, ale niestety do starego urządzenia nie mogę się już dostać.  Próbowałem wyeksportować kalendarz bezpośrednio z kompa ale  nic nie dało. Ma ktoś z Was jakiś pomysł ?

Edytowane przez andyk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi