Skocz do zawartości
Mad Max

Kasowanie nakładki MotoBlur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam się, czy można skasować nakładkę MotoBlur w MM2.

Przeglądałem forum i w jakimś temacie przeczytałem, że skasowanie Mot Blura przyspiesza działanie telefonu.

Moje pytanie, czy ktoś próbował to zrobić, czy ktoś wie jak to zrobić, czy telefon faktycznie dostaje przysłowiowego "kopa",c zy traci się gwarancję, czy jest to zabieg odwracalny (czy wipe spowoduje przywrócenie oprogramowania do stanu fabrycznego).

Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko że z tamtego tematu nic nie wynika, a mnie interesują konkrety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mkmck

Niczego więcej się nie dowiesz. Motoblura nie można skasować w 100%-ach bo jest silnie powiązany z androidem. Można jedynie zamrozić/odinstalować niektóre niepotrzebne aplikacje, które masz wypisane w temacie, który Ci podałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie. Jedynym rozwiązaniem na pełne usunięcie Blura jest zainstalowanie androida AOSP, którego działającego nie mamy dostępnego. Co do gwarancji, to nie wiadomo, ale raczej nie powinno być z nią problemu. Wszystkie zmiany cofasz wgrywając świeży soft przez rsd lite. Czy zamrażanie i usuwanie daje kopa? Prędzej dziewczyna go da za zbyt długie przesiadywanie z telefonem ;) motka na pewno trochę przyśpieszy, trochę lepiej będzie reagować i trochę dłużej będzie działać na baterii. Cudów nie ma co oczekiwać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi