Skocz do zawartości
proyoke

Problem z dodaniem konta exchange

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam mam swifta gt 540 i pewien problem z dodaniem konta exchenge. Otóż założyłem mail na gmailu, więc łączę się poprzez wifi, wchodzę do ustawienia kont i synchronizacji klikam dodaj konto, wpisuję tego mail i hasło klikam dalej przechodzę do ustawień serwera mam tu domene hasło serwer i kwadraciki do zaznaczenia -użyj bezpiecznego połączenia(SSL) -akceptuj wszystkie certyfikaty SSL następnie klikam dalej i wychodzi błąd

"Nie można zakończyć konfiguracji

Nie można nawiązać połączenia z serwerem"

Mogę bez problemu surfować po internecie, dodać pocztę ale nie mogę włączyć kalendarza bo trzeba skonfigurować konto. Mam wersje Androida 2.3.2 jądra 2.6.29. Proszę o szybką pomoc i przepraszam za estetykę.

UPDATE

Zapomniałem dodać że mam wgrany cyanogen mod 7

Edytowane przez proyoke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam dokladnie ten sam problem co kolega i rowniez posiadam cyanogenmod 7 tylko ze na mini.

Wysłano z GT-S5570 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eeee dodajecie konto Google przez ustawienie dla kont Exchange? Nie możecie połączyć telefon z kontem Google odpowiednią opcją? CyanogenMod pozwala na połączenie telefonu z kontem Google i "Firmą" czyli właśnie Exchange.

No, ale dobra, jeżeli się upieracie na połączenie jako Exchange wystarczy spojrzeć na konfigurację połączenia w Windows Mobile: Setting Up Your Windows Mobile Phone for Google Sync : Google Sync - Google Mobile Help

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o to ze mozemy tylko przez exchange. Zaraz zobacze temat i powiem czy dziala.

@edit

Nie dziala pokazuje nadal to samo. ; /

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem "możemy tylko przez Exchange"... nie możecie wgrać Gapps dla CM7? Mam CM7 na Hero i jednak mam dostęp do połączenia telefonu z kontem Google

device20110720214255.pngscreenshot1311190713667.png

EDIT: Nie działa? Sprawdziłem wg sposobu, który Wam podałem na tacy - działa! A tutaj działająca konfiguracja

screenshot1311192573226.png

Edytowane przez Gardner
    Dodanie dowodu mojej tezy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak wgrac gapps ? Bo znalazlem je probowalem przez clockworkmoda ale dostalem bootlopa to przez root explorera wrzucic czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gapps flashuje się przez recovery. Paczka zależy od wersji CyanogenModa, dla CM7 paczka jest uniwersalna (niezależna od rozdzielczości) do zdobycia stąd http://goo-inside.me/gapps/gapps-gb-20110613-signed.zip

Jednakże jeżeli chcecie się uprzeć w poprzednim poście jest przykład dodania konta Google w trybie Exchange.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki gapps jest kompatybilny z cyanogen 6.01 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi