Skocz do zawartości
helmutkol

ROOT i CWM na nasze Huawei G6 - Tylko sprawdzone sposoby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o wypowiedzi osób które już to robiły na G6: mile widziane dokładne opisy najlepiej po polsku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sposób na root - działa

oryginalny temat na stronie How to root any Android device using Root Genius...

opis po polsku

1) Włączyć debuggowanie USB

2) Download i uruchom Root Genius Application na komputerze

3) Jedz zgodnie ze wskazówkami programu

4) ciesz sie rootem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
miki2u

Wszystko idzie jak po masle do momentu az Root Genius probuje pobrac sterowniki (mam w tym momecie wylaczonego firewalla) i nie moze ich znalesc. Ktos mial taki problem? Wie gdzie te sterowniki pobrac?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałem, nie działa.... mam brandowany rom T-mobile ...113 i zablokowany bootloader.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do "misiek1238" nie wiem dlaczego u ciebie nie poszlo mam tak samo jak ty soft z tmobile i reszte taką samą.... Ja polecialem zgodnie ze wskazówkami i poszlo za pierwszym razem ....... PS: wyłącz antywirusa jesli masz, ja osobiście robiłem roota tym sposobem na win7 64bit i wyłączonym antywirusie ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Próbowałem, nie działa.... mam brandowany rom T-mobile ...113 i zablokowany bootloader.

Działa, działa... Mi poszło za pierwszym razem. Spróbuj jeszcze raz, może coś źle robisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
becking

OK , zrobiłem według instrukcji i zrootowałem telefon, a jestem na roomie z plusa ...118.Pytanie dla "helmutkol" jak się mam pozbyć tego logo z Plusa podczas uruchamiania?

Edytowane przez becking

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cheche.. no dobra masz logo i brand plusa ... przejdz do tmobile jak ja to zrobilem (pozbdziesz sie logo plusa ..) :P.... a tak poważnie jak narazie nie ma sposobu na wgranie czystego softu do naszego telefonu ..... moim zdaniem problem wisi w postaci złamania bootloadera, bo czysty soft isnieje na stronie producenta.... a co do obrazka + daj mi czas na wyparowanie %% bo pod wpływem nie bede grzebał w plikach.... ja co to pisz na priw albo gg nie zasmiecajmy wątku ...

---------- Post dołączono o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

cheche %% parują zaczynam myśleć co do obrazka nie wiem czy ci tym wpisem pomoge ale w urządzeni jest katalog cust\dt\pl \media i tam jest plik bootanimation są tam pliki graficzne odpowiadające animacji podczas uruchomiena telefonu itp itd..... może tym ci pomogłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
becking

Miałem wgrany czysty soft- G6-L11_Generic_V100R001C185B116, więc jak nie ma sposobu na wgranie, skoro jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najprostszy sposób na Roota i sprawdzony przeze mnie :

1. Pobierz i zainstaluj TowelRoot V3

2. Włącz zezwolenie na instalację aplikacji z innych źródeł

3. Włącz połączenie internetowe

4. Zainstaluj i uruchom TowelRoot

5. Kliknij przycisk

6. Gotowe :ok:

Kolego Becking możesz zdradzić jakim sposobem udał Ci się wgrać czysty soft- G6-L11_Generic_V100R001C185B116?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi