Skocz do zawartości
helmutkol

ROOT i CWM na nasze Huawei G6 - Tylko sprawdzone sposoby

Rekomendowane odpowiedzi

pobierz z neta King Usera .apk i podmień supersu na wspomniany kinguser w paczce .zip służącej do rootowania przez CWM = prosz, masz roota na swoim huawei b370 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    j13mk

1. flash B188

(...)

10. moje aplikacje zainstalowałem ręcznie, możne mieć to znaczenie

Wykonałem powyższą procedurę (po uprzednim załatwieniu sprawy z bootloaderem) i dołożyłem jeszcze wgranie poprzez aktualizację lokalną B370. Niby wszystko działa, ale root był i go nie ma (na 100%, bo sprawdzałem gdy jeszcze tel chodził na B350). Co z tym zrobić? RootGenius nie daje rady (nawet wer. 2.22), katalogi mam nie zmienione, bo bez root'a nie ma takiej możliwości. Znów wgrywać od nowa?

Dodatkowo mam pytanie odnośnie CWM, jakie tam pasuje?

Problem rozwiązany. Root jest, aplikacje są, busybox zainstalowany i to wszytko na B370. :thumbsup:

Edytowane przez j13mk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@helmutkol a jak cofnąc aktualizacje z 4.4 na 4.3.?? zrobilem roota,ale mam po chińsku,po aktualizacji do 4.4. żre mi niemiłosiernie baterie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sqz

Siemka. A teraz przechodzę prosto do rzeczy:

Mam Huawei G6-U10, w którym od początku problem polegał na tym, że np. przy 1 GB miejca wolnego system usilnie wmawia mi, że mam jedynie 110 MB na aplikacje, co jest bzdurą, bo teraz nawet głupiej appki z QR kodem (ważącej notabene 1,8 MB) nie mogę zainstalować.

Myślę sobie, to wgram nowego softa i zrootuje to /ciach/

Próbowałem cyanogen - błąd.

Próbowałem trzy inne - błąd.

Udało mi się w końcu zainstalować taki firmowy, Huawei'owy bez śmieci i... wciąż 110 MB na aplikacje. No to czas poprzerzucać wszystko na kartę SD, proste? Otóż nie. Ja mogę sobie klikać z poziomu Zarządzania aplikacjami lub z Pamięci, by wszystko zapisywało się na karcie SD ( 1 GB wolnego w momencie, w którym to piszę), ale to niczego nie zmienia.

Więc myślę sobie - weźmy się za roota. Tam pewnie bedę mógł usunąć jakąkolwiek blokadę. Odbugowałem USB i (W porządku, już jesteś programistą.) i...

RootGenius

KingoRoot

MobileGo

Zmieniłem porty USB...

RootGenius

KingoRoot

MobileGo

Wciąż nic - mój telefon nie może połączyć się z ww. programami z racji braku "zdebugowania" USB.

Ktoś, coś?

Głównie chodzi mi o to, by móc zainstalować coś więcej niż, WhatsUp'a, 9GAGa i gStringa.

Pomóżcie albo mnie zabijcie,

D.

Edytowane przez NatanW
    Słownictwo użytkownika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi