Skocz do zawartości
clozi

Kiano Intellect - nowa seria tabletów [wątek ogólny]

Rekomendowane odpowiedzi

@up

U mnie na Windows 10 po przywracaniu ustawień zgubił wszystko, ekran nie ragowal na dotyk, brak dźwięku itd. Po kolejnym przywracaniu zawieszał się na logu kiano i poleciał na serwis.

Wrócił z wgranym 8.1 który był zasyfiony chińskim oprogramowaniem do testowania urządzenia. Od razu na starcie musiałem zrobić przywracanie....

Tym razem żeby zaktualizować do w10 musiałem mieć kartę 32gb na której było i do w10. Podczas aktualizacji zapisały sie na niej śmieci do przywrócenia w8.1, aktualizacja trwała bardzo długo. Po skończonej aktualizacji mam 5.8gb wolnej pamięci, w zarządzaniu dyskami jest mniej partycji. Prawdopodobnie wywalilo ta do przywracania systemu.

Także dla mnie serwis jak i samo urządzenie jest do kitu, dobrze ze znalazłem frajera który kupił ten złom ode mnie.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Miły
Nie cytujemy posta poprzedzającego. @up wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tork

Witam,

podpinam się pod temat dotyczący KIANO INTELEXT X1.

Poszukuje sterowników karty sieciowej /wifi do powyższego modelu. Znajdzie się może jakaś dobra dusza, która posiada i udostępni pliki?

Przeszukałem "google" ale bez rezultatów :(

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
estil
Dnia ‎14‎.‎01‎.‎2016 o 23:52, estil napisał:

No i stalo sie.Po 8 godzinach instalowania sterownikow,tablet unieruchomiony.Po przywroceniu do Win 8 ekran dotykowy nie dziala,karta SD nie dziala.Tablet nie widzi karty.Taki tablet kupilem na prezent na gwiazdke.Wstyd.

.......dalszy ciąg historii zakupionego tabletu Kiano Intelect 8 3g Ms zakończył się bardzo pozytywnie. Niestety po kolejnej reklamacji (5x)i wymianie po raz kolejny płyty głównej, serwis zaproponował mi wymianę tabletu Intelect 8 3G Ms na tablet z Androidem. Wyraziłem zgodę na wymianę tabletu, gdyż uważałem, że jest to dobry tablet z dobrymi parametrami. Dostałem tablet nowy, nawet z lepszymi parametrami i jestem bardzo zadowolony, gdyż do dnia dzisiejszego tablet chodzi bez zarzutu i co najważniejsze jest bardzo szybki. Nie zawiodłem się i jestem pod wrażeniem działania tabletu. Jeden mankament tylko taki, że serwis nie aktualizuje tych tabletów do nowszego oprogramowana tak jak inne firmy i pozostaje bardzo daleko w tyle z aktualizacjami. Obecny Android to 4.2.2 a można by zaktualizować do werji wyższej. No chyba ze się nie da i nie można aktualizować. Ocena za ten tablet z Androidem to 10!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Poszukuję stockowego firmware'u do tabletu Kiano Intelect 7 3G. Za pomoc dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi