Skocz do zawartości
clozi

Kiano Intellect - nowa seria tabletów [wątek ogólny]

Rekomendowane odpowiedzi

A ktoś w ogóle się z kimś z Kiano w tej sprawie kontaktował? Ktoś wie z kim trzeba się kontaktować? Chciałbym tez się zapytać o aktualizacje to KitKat'a czy takową planują :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mbiela

Ja napisałem przez formularz Assistance, z zapytaniem o aktualizację, to mi tylko odpisali że " zgłoszenie w trakcie weryfikacji" poniżej dodając listę urządzeń objętych Assistance, na której nie ma modelu 3g :( w drugim mailu napisali, że zgłoszenie zostało zawieszone.. Ehh

Wytapa.. wypata.. napisane Tapatalkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
clozi

Mnie też nie odpisali na pytanie co do planów aktualizacji do K.K.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja myślę że nawet nie mamy co marzyć o oficjalnej aktualizacji do 4.4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mbiela

To byłaby masakra.. Ja w głębi duszy marzę o L :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się że to jest trochę nie szanowanie klienta. Chociaż by postawili sprawę jasno, albo aktualizacja będzie albo nie, a nie że nie odpisują nawet. Sprzęt jest nowy, więc moim zdaniem na wstępie powinien być KK. Nie rozumiem dlaczego też nie działają auto-aktualizacje? U wszystkich tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozostanie chyba nam coś dopasować z xda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mbiela

U mnie jest "błąd id" z tego co patrzyłem to w id modelu jest "IH" i mam taką roboczą tezę, że to nieszczęsne H jest winne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpowiedź od Pani Gosi z Kiano:

"Model Kiano Intelect 10 3G został wyposażony w głośniki stereo z systemem wzmocnienia sygnału dźwiękowego, przez co w czasie odtwarzania muzyki, bądź innego rodzaju dźwięku towarzyszyć może sygnalizacja uruchomienia wzmacniacza - minimalny szum, nie jest usterką lecz naturalnym efektem działania tego typu systemu audio. Podjelismy prace nad zminimalizowaniem tego efektu aby korzystanie z naszych urządzeń było jeszcze bardziej wygodne."

Nie wiem czy taka odpowiedź jest satysfakcjonująca...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gregs
wyposażony w głośniki stereo z systemem wzmocnienia sygnału dźwiękowego

Powinni dodać, że ten wzmacniacz wynaleźli "naukowcy firmy Kiano". A gdzie go wynaleźli?

Ten wzmacniacz "wynaleźli" na śmietniku firmy Samsung.

Każdy układ dźwiękowy wyposażony w głośnik musi mieć wzmacniacz. Tylko ten w Kiano nie spełnia parametrów. W związku z czym jak ktoś ma ochotę to ma podstawę do zwrotu na zasadzie niezgodności towaru z umową.

Jak coś się chce sprzedać za 800zł, a warte jest 300zł, to trzeba się z tym liczyć, że klienci będą bardziej wymagający i bełkot typu:

Podjęliśmy prace nad zminimalizowaniem tego efektu aby korzystanie z naszych urządzeń było jeszcze bardziej wygodne.

Poza tym szum przy wyciszeniu do zera nie jest zjawiskiem naturalnym (nawet w tańszych tabletach). Jest to ewidentnie błąd konstrukcyjny.

Poza tym stawiam dolary przeciwko orzechom, że żadnej pracy nie podjęli i nie podejmą, bo usunięcie tego efektu jest niemożliwe. Jak się wkłada podzespoły z dolnej półki o wysokich zakłóceniach własnych, to takie kwiatki wychodzą.

Edytowane przez Gregs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi