Skocz do zawartości
nevo399

Recenzja Baterii Cameron Sino 3200 dla Samsung Galaxy S2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zandroidowane głowy! :rotfl:

Zamówiłem baterie 'producenta cameron sino' 3200 mah. Nie jestem pewien jej konkretnego modelu ponieważ sprzedający nie zamieścił zbyt ostrego zdjęcia wspomnianej baterii jednak domyślam się że jest to CS-SMI9100DL.

W poniedziałek powinna bateria dojść a tutaj będę zamieszczał info jak się ona sprawuje i czy przypadkiem telefon mi nie wybuchnie. :E

Od razu mówię że wcale się nie spodziewam 3200mah, raczej myślę o około 2500, wypadałoby też żeby pochodziła chociaż parę miesięcy i nie uszkodziła mi telefonu, ^^ tyle by mnie zadowalało. Za bateryjkę dałem 80 zł + sziping. Bateria ma być nowa zapakowana w pudełko i w folii. Śledziłem informacje na temat tej baterii już spory czas i nie znalazłem żadnej konkretnej dłuższo-dystansowej recenzji baterii, tak więc pomyślałem że ja postawie taki topic.

Zachęcam także do napisania waszych doświadczeń z tą baterią o ile ktoś taką miał/ma. Na opinie w stylu: 'bleble te baterie są do kitu bo tak mi się wydaje ale w życiu jej nie miałem w ręku a co dopiero w telefonie no ALE chiński szit NA PEWNO!!'

zwracać uwagi nie będę, zatem jeśli ktoś miał do czynienia z bateriami cameron sino tymi produkowanymi od 2013 (o ile dobrze wnioskuje wyczytane daty na forach,sklepach o tej baterii - jeśli się mylę poprawcie mnie) to zapraszam do przyłączenia się do dyskusji.

Zapowiadam też unboxing + pierwsze uruchomienie telefonu przy tej baterii na video.

zdjątko prosto z aukcji sprzedającego

post-343269-14255752933044_thumb.jpg

ps. naprawdę chłopaki, nie zaśmiecajmy tematu bzdurami. Komuś może się ten temat kiedyś przydać.

Pozdrawiam

Edytowane przez nevo399

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafal55

Ja mam moją od roku i nie dość że ciągle trzyma tyle samo co na początku,nie nagrzewa sie sama z siebie,stabilnie trzyma parametry,wytrzymuje 2-3 dni na luzie i do tego moją battery monitor widget oszacowal pojemność na 3397 mah.

Wysłano z galaktyki s2

Edytowane przez Rafal55

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka busola. Mógłby ktoś zamieścić zdjęcie telefonu z taką baterią?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafal55

Jeśli znajde aparat to postaram się zrobić zdjęcia,w linku poniżej są zdjęcia jak wygląda niezalożona bateria.

Zdjęcia z założoną baterią

bnzavbe71ru2_t.jpg

bj9xlzb96svt_t.jpg

9x3f7p6lr49h_t.jpg

Edytowane przez Rafal55

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafal55

Jaką ładowarką zasilasz baterie? Chodzi mi o parametry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafal55

Standardową która była w zestawie czyli 700ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cieszyłem się na wiadomość o tej baterii że taka świetna ale martwi mnie fakt że ta którą zamówiłem ma inną naklejkę trochę. I nie wiem czy to starszy czy nowszy model.

No nic, okaże się w poniedziałek ;)

update:

rzeczywiście ten X-Longer na twojej baterii świadczy o tym że jest nowsza

X-Longer is a premium battery branding which specialized design for High Tech devices. X-Longer batteries may contain equal or higher capacity than original manufactured battery to fulfill customer’s demand on technology devices.

In 2011, Cameron Sino targeted in China market. We recruited a specific team for its website, packaging, marketing and operation to manage this rapidly developing country. One year later, Cameron Sino released a premium brand-X-Longer, designed for high-tech devices to provide the best performance for end-user.

odrobinę mnie to niepokoi lecz zobaczymy jak wyjdzie w praktyce...

sam żałuje że akurat tej nie wziąłem ale mówi się trudno, mam nadzieje że to tylko sprawa naklejki. chociaż po przeczytaniu tekstu powyżej można zrozumieć że produkty x-longer są usprawnione choć kod producenta wydaje się ten sam.

Edytowane przez nevo399

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafal55

Ja swoją kupiłem na allegro i tam na zdjeciu (tym samym które wstawiles) też niby była ta starsza wersja a dostalem nową wiec w twoim wypadku też tak może będzie.

Edytowane przez Rafal55

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

brzmi pocieszająco, albo dostane starą wersje która już dawno nie jest produkowana albo nową, taką jak masz Ty. :DD

Lecz jest nadzieja!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tą baterią grubość telefonu się podwaja. Już lepiej kupić dodatkową baterię i przekładać..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi