Skocz do zawartości
nevo399

Recenzja Baterii Cameron Sino 3200 dla Samsung Galaxy S2

Rekomendowane odpowiedzi

Rafal55

Pewny użytkownik z forum ma ją od niedawna i oboje uwazamy że można się przyzwyczaić i gorzej to wyglada na zdjeciach niż w rzeczywistości

Wysłano z galaktyki s2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie tak jak mówisz:) Pierwsze wrażenie było trochę dziwne:) telefon leży dobrze w dłoni, kwestia przyzwyczajenia aż tak źle to nie wygląda ale za to każdy podziwia S2 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafal55

Co do wagi to też sie można przyzwyczaić, w moim wypadku to było po kilku dniach.Teraz to mi bardziej przeszkadza to jak założę baterie 2000 mah i mniej waży.

Wysłano z galaktyki s2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CHiORi

Sam się zastanawiam czy tak naprawdę warto, może lepiej wymieniać baterie na oryginalne!?

Edytowane przez Szymon035
    Zdjęcia i filmy umieszczamy w [spoiler]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Z tą baterią grubość telefonu się podwaja. Już lepiej kupić dodatkową baterię i przekładać..

nie po to się kupuje taki telefon żeby się martwić o przekładanie, przyciemnianie ekranu, wyłączanie apek tylko po to żeby trochę dłużej pochodził. Po to jest telefon żeby korzystać z jego wszystkich funkcji i się nie przejmować.

Sam się zastanawiam czy tak naprawdę warto, może lepiej wymieniać baterie na oryginalne!?

ten filmik jest z 2010 roku w czasach gdy rozwalały się iphony masowo właśnie przez te baterie, poczytaj troszku na necie a potem pisz o wybuchających galaktykach ^^

Edytowane przez nevo399

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafal55

A czy oryginalne nie wybuchają ? Zresztą jak już pisałem kilka stron wcześniej moją mam od roku i nie nagrzewa się podczas ładowania i używania no i np w sklepie gustaf masz rok gwarancji na te baterie.

Wysłano z galaktyki s2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Filmik pod tytułem, jak nie należy otwierać przesyłki :facepalm: a tak na serio obiecany unboxing baterii Cameron Sino 3200 CS-SMI9100DL + pierwsze testy :E:E:E

sory za ogólną jakość ale mimo że pierwszy film był nagrywany w 720p to movie maker i tak sprowadził do VGA z powodu drugiej kamery która w tym właśnie formacie nagrywała, ale lepsze to niż nic.

i porównanie wielkości klapki w gifie.

pragnę dodać że aktualna temperatura to 23C jakieś 15 min po ładowaniu na leżaka bez spinania telefonu aplikacjami

pytanie do was, czy muszę reflashować telefon by widział więcej niż 1650 mah czy nie sugerować się tym ani przejmować i zostawić jak jest?

Edytowane przez nevo399

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafal55

Nic specjalnego nie musisz robić, poprostu naładuj i uzywaj.Ja tak zrobiłem i jest ok,a ta twoja bateria to też xlonger?

Wysłano z galaktyki s2

Edytowane przez Rafal55

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10 min z stoperem w ręku na wymagającej grze (Real Boxing) z max jasnością wyświetlacza + wifi + max volume baterii zeżarło 2% natomiast bateria samsunga 1650 zeżarła 7% przy tej samej konfiguracji. chciałbym dodać że jeśli rozciągne tą baterie jeszcze trochę to może wycisnę z niej trochę więcej. tak miałem przy 1650.

zatem na ten moment po prostej kalkulacji 2,5(zaogrląglmy te 2% do 2,5 bo mogło być i tak)*6=15% baterii przez godzinę szpilania

6,5*6=39% przez godzine grania na samsungowej

wybór drodzy posiadacze galaxy s2 należy do was lecz wstrzymajcie się jeszcze z kupnem jeśli nie jesteście pewni, będę aktualizował temat co jakiś czas. (powiedzmy że co 2-3 tygodnie)

a ta twoja bateria to też xlonger?

tak, X-Longer. Jak na filmiku

Edytowane przez nevo399

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nie po to się kupuje taki telefon żeby się martwić o przekładanie, przyciemnianie ekranu, wyłączanie apek tylko po to żeby trochę dłużej pochodził. Po to jest telefon żeby korzystać z jego wszystkich funkcji i się nie przejmować.

Chyba piszesz o sobie? Może Ty przyciemniasz ekran, wyłączasz apki i przejmujesz się, że telefon krótko trzyma?

U mnie ekran na max'a, non-stop WiFi, dane mobilne i pełna synchronizacja. W pełni korzystam z moich urządzeń i nie płaczę, że muszę ładować minimum co noc..

Co do tej busoli to wolę kupić 2 baterię do podmiany, niż szpecić tak udany telefon.

Jak dla mnie maksymalną grubość SGS2 osiąga z klapką dla Extended Battery Kit 2000 mAh.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi