Skocz do zawartości
nevo399

Recenzja Baterii Cameron Sino 3200 dla Samsung Galaxy S2

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba piszesz o sobie? Może Ty przyciemniasz ekran, wyłączasz apki i przejmujesz się, że telefon krótko trzyma?

U mnie ekran na max'a, non-stop WiFi, dane mobilne i pełna synchronizacja. W pełni korzystam z moich urządzeń i nie płaczę, że muszę ładować minimum co noc..

Co do tej busoli to wolę kupić 2 baterię do podmiany, niż szpecić tak udany telefon.

Jak dla mnie maksymalną grubość SGS2 osiąga z klapką dla Extended Battery Kit 2000 mAh.

co noc powiadasz, to całkiem spoko. zależy jak korzystasz mocno z telefonu bo ja np słuchając muzyki i czytając ebooka przez 20 min tracę około 20% baterii, a nie daj boże zagram sobie w coś albo nawigacje sprawdzę, jeśli miałbym korzystać z telefonu 3h dziennie załączonego wyświetlacza to spoko i tak z reguły się korzysta ale jeśli zechcę więcej się pobawić a będę gdzieś w trasie to wygodniej mi jest mieć tego zapasu energii więcej. Nie przeszkadza mi klapka jakoś specjalnie, jedyny minus tej baterii dla mnie jest taki że przy ewentualnym upadku telefonu dozna większych obrażeń przez swoją większą wagę. Jedynie tego się obawiam. A co do estetyki to jak dla mnie nie wygląda tak źle, mało tego nawet praktyczne jest to że szybka kamerki jest schowana(chociaż jeszcze nie słyszałem żeby ktoś ją roztrzaskał, mniejsza o to) ale z drugiej strony etui już nie założę no chyba że ramkę kupie po prostu i tak chyba zrobię, sam telefon dobrze trzyma mi się w ręku jak i w kieszeni nie jest jakiś monstrualny, co prawda to prawda, bez tej większej klapki jest zadziwiająco lekki i ładny, ale nie kupowałem telefonu na pokaz tylko po to by był funkcjonalny,wygodny i spełniał jak najlepiej swoją rolę, zanim kupiłem baterie strasznie mnie ona dobijała, lecz od dziś zaczynam lubić swój telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shail

Ile wam na ekranie trzyma na tej baterii?

Tapnięte z Nexusa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafal55

W moim wypadku 2-3 dni i 8 do 9 godzin ekranu

Wysłano z galaktyki s2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shail

Wynik wręcz wybitny. O ile grubość urządzenia się zwiększa?

Tapnięte z Nexusa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafal55

O ile dobrze pamiętam to z założoną baterią coś około 1,5 cm.Osobiście uważam i autor tematu też że grubość gorzej wygląda na zdjeciach niż w rzeczywistości.

Wysłano z galaktyki s2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    parart

Ile czasu ładuje się ją?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafal55

Szczerze mówiąc nie pamiętam bo ładuje ją gdy śpię ale na oko będzie z 7-8 godzin.

Wysłano z galaktyki s2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

Co do tej busoli to wolę kupić 2 baterię do podmiany, niż szpecić tak udany telefon.

Jak dla mnie maksymalną grubość SGS2 osiąga z klapką dla Extended Battery Kit 2000 mAh.

tu popieram. Ja nie patrzę na wygląd ale z taką bateria wygląda jak mała cegła. Brat miał dodatkową baterię w etui do S4 miał dużo mocy ale przełożyło się to na to że nie był w stanie nosić telefonu w kieszeni. Fakt S2 baterią nie grzeszy ale coś za coś.

Ps :naturat gdzie taką baterię 2000 można dorwać.

Wysłano z Walkman-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rafal55

W rzeczywistości nie wygląda to tak źle jak na zdjęciach zresztą każdy woli co innego.No i niektóre osoby mogą sobie pozwolić na ładowanie codziennie a niektóre nie.

Wysłano z galaktyki s2

Edytowane przez nemcio
    łącze post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

screeny:

7f109c724531fc0a3b320c04eb205f4b.jpg4a8e821d2239199448cba6a4600c9584.jpg

Póki co wygląda to tak, nie zauważam spadku wydajności baterii. Przy grach wytrzymuje ok. 6 godzin a przy normalnym użytkowaniu typu muzyka,przeglądanie stron powinien trzymać 7-8 godzin.

A co do wielkości telefonu to naprawdę nie nosze jakichś rurek ale też nie mega luźnych spodni, normalne. I leży w porządku w mojej kieszeni, nie ściśnięty, nie za luźny. Nie wyobrażam sobie już s2'ójki bez tej baterii. Z reguły ładuje baterie przy 30-40% i po całym dniu intensywnego używania właśnie do tylu można zużyć, więcej ciężko ^^(chociaż i tak zrobiłem dobry wynik). Jw. średnia odpalonego wyświetlacza z pełnej baterii do zera to 7 godzin przy moich obliczeniach.

Ps :naturat gdzie taką baterię 2000 można dorwać.

chyba już nie produkują ale ostatnio widziałem na allegro jeszcze 5 nowych sztuk ktoś miał nie używanych w folii, rozejrzyj się.

Wynik wręcz wybitny. O ile grubość urządzenia się zwiększa?

kolega trochę przesadził, o 1,5cm się nie zwiększa na pewno, tyle ma może już telefon z powiększoną klapką. około 0,4-0,5 cm telefon jest grubszy licząc już klapkę( bo w oryginale jego grubość to już 0,85cm zatem z tego co widze na pewno nie jest grubszy aż o 1,5cm). dorwę linijkę porządną to sprawdzę i dam znać.

update:

klapka ma tyle co telefon bez założonej jakiejkolwiek klapki więc myślę że po założeniu będzie miał z 1,5-1,6cm.

To przy starych samsungach z wysuwanymi klawiaturami tyle było i nikomu to nie przeszkadzało(choćby poczciwy samsung delphi który do dziś leży w mojej szafce, przed kupnem s2 korzystałem z niego przez 3 lata i służył mi dobrze, nigdy nie narzekałem że jest za gruby. :)). Tak nawiasem telefon jest pogrubiony na tylko na środku przez co nie wydaje się aż taki wielki, wizualnie choć to mylne wydawać by się mogło że jest dużo cieńszy od wspomnianego wyżej delphi.

Edytowane przez nevo399

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi