Skocz do zawartości
gruby9515

Modyfikacja DK32

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lepiej kupić ładowarkę magnetyczna za 22 zł z przesyłką?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m_gal

No to przesyłka przyszła, dokonałem włamania i jestem szczęśliwym posiadaczem kabla EC21 od Sony zakończonego końcówką magnetyczną.

Pierwsze wrażenia, rewelacja, chociaż nie obyło się bez zasadzki - końcówka i tak jest większa niż otwór w case'sie od terrapin'a, więc chyba się będę musiał w frostcover'a zaopatrzyć.

Co do wyjęcia kabla z ładowarki sprawa banalnie prosta. Wystarczyło stację odwrócić, podważyć , właściwie poderwać, gdyż dekielek trzyma się na dwóch śrubach, których normalnie z zewnątrz nie widać, gdyż przykrywa je naklejka. A następnie wypchnąć go z mocowania.

Jakość kabla super, końcówka USB większa niż standardowo dostarczana z telefonem, końcówka magnetyczna dobrze przylega, do złącza.

Jutro spróbuję naładować telefon, by sprawdzić, jak długo zajmie proces ponownego naładowania akumulatora.

Ładowarkę kupiłem na Allegro w dość atrakcyjnej cenie (z przesyłką wyszła połowa wartości ceny podstawki DK31 w sklepie). I już mogę powiedzieć, że było warto.

Posiłkowałem się materiałem opublikowanym tu: http://www.gizmobolt.com/2013/10/12/remove-ec21-charging-cable-sony-magnetic-charging-dock-dk31-dk30-xperia-z1-xperia-z-ultra/ .

Mam nadzieję, że komuś się przyda.

«««naTapatalk'owane na Nexus 7(2013)»»»

Edytowane przez m_gal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi