Skocz do zawartości
bobby

Jakiej słuchawki Bluetooth używacie do WildFire?

Rekomendowane odpowiedzi

bobby

Jakich modeli używacie i jakie macie w związku z tym spostrzeżenia?

Ja dziś zacząłem używać Jabry EasyGo i jestem póki co zadowolony. Parowanie z dwoma WildFire'ami przebiegło w mgnieniu oka (słuchawka obsługuje 2 urządzenia jednocześnie). Jutro w samochodzie sprawdzę jak się sprawuje w pracy ale na pierwszy "rzut ucha" ;) nie będzie źle.

pozdro,

bobby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uzywam sluchawki Sony Ericsson HBH-608 i sprawuje sie swietnie. Pierwsze wykrycie troche trwalo, ale teraz juz paruja sie blyskawicznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojkor

A ja mam słuchawkę Motoroli H270, sparowała się prawidłowo, ale jak chce zadzwonić, to nie ma dźwięku w słuchawce, tylko w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bobby

minęło 2 miesiące więc już coś mogę powiedzieć na temat wspomnianej wcześniej Jabry EasyGo. Zgadzam się z nazwą jest totalnie easy w użytku. Łapie sygnał bardzo szybko, na początku mialem problemy z zakładaniem, czasami zdarzyło mi się odebrać rozmowę zanim słuchawka była na uchu, ale po jakimś czasie "nauczyłem się" jej zakładać nie odbierając rozmowy ;)

Zdecydowanie niewygodna na dłuższe noszenie bez pałąka, mnie po jakimś czasie bolało ucho...

Bateria super wytrzymała, ładowarka niestety nie jest do końca dopasowana do naszych telefonów. Ladowanie tel 1A, ladowanie sluchawki 600mA.

Kilka razy upadła na beton i nic się nie stało.

I co najważniejsze dźwięk jest moim zdaniem zadowalający, nie mam porównania z innymi słuchawkami ale nie mam problemów z nieczystym albo niewyraźnym dźwiękiem. Słychać wszystko nawet jak jest szum wkoło.

Minusem jest niewygodny (bardzo mały) przycisk do włączania i wyłączania słuchawki.

Moim zdaniem słuchawka godna polecenia, cena przyzwoita i obsługa 2 tel. jednocześnie.

Jeszcze pytanie na marginesie: Czy jest możliwość z poziomu telefonu przełączyć się ze słuchawki bluetooth na głośnik w telefonie? nie chce wyłączać bluetoth'a w telefonie ani samej słuchawki (ze względu na ten wyłącznik)

pozdro 4 all

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mm_st

Korzystam z słuchawki nokia bh 209, sprawuje się rewelacyjnie, a do tego jest mała

Sent from my HTC Wildfire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

Nokia BH- 101 i Plantronics 230 - Plantronics ma fajny paląk dopasowany do ucha i gumke tak ze głos wchodzi proso do kanału ucha , a nokia wiadomo - niedroga , dobrze sie trzyma uch ja wszystko słyszę - mnie rozmówcy słyszą - po dłuzszej chwili zapominam ze mam cos na uchu.Obie maja dosc dlugi czas czuwania. Osobiscie uwazam ze jezeli technicznie sluchawka spełnia swe warunki i odsluch i rozmowa jest na plus nie lubie przepłacać - wole raz na jakis czas zmienic na inny model któey mi bardziej przypasuje . Mozna wydać i 300 zl na sluchawke BT i wiecej ale po co ? dla szpanu........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psemes

NOKIA BH-214, stereo, a więc i do muzyki odpowiednia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

psemes tak i szybko padajaca bateria w twojej nokii chyba ze te pare h przy dobrych wiatrach ci wystarczy. Dalej uwazam ze bez sensu jest sluchanie przez BT z HTC muzyki w stereo chocby z powodu zuzycia pradu choc sa i inne przeciw. De gustibus.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psemes
    psemes tak i szybko padajaca bateria w twojej nokii chyba ze te pare h przy dobrych wiatrach ci wystarczy.

Bite 7 godzin do ponownego ładowania, jak dla mnie wystarczy. Na rower niezastąpiona:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi