Skocz do zawartości
tomas55555

Nowa Bransoleta lub pasek do SW 2

Rekomendowane odpowiedzi

pirco

a ja kupiłem za 38 zł na allegro bransoletę srebrną i dodatkowo pasek dioly czy jakoś tak czarny, i bransoleta co prawda srebrna ale przyciąga uwagę a przez srebrną ramkę i napis zegarka tworzy na prawdę spoko efekt, ten kto nie wie co to smartwatch sony nawet uwagi nie zwróci, bo kompozycja wygląda elegancko (patrząc od góry lub od strony przycisku srebrnego), i futurystycznie (patrząc od góry i na mocowanie czarny - srebrny).

Polecam zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rygiel

@UP:

Mógłbyś wrzucić przykładowego linka z allegro + zdjęcie jak to u Ciebie wygląda? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zarabiscie wygada branzoleta mesh czarna 24 mm.

Ja taka zakupilem na al... I jestem mega zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem czarno stalową bransolete w bardzo przystępnej cenie tylko, że ona jest dostępna na aliexpess wiec na dostawę będzie trzeba czekać około miesiąca: Black Stainless Steel Watch Band Strap Straight End Bracelet 18mm 20mm 22mm 24mm Buckle Free Shipping-in Watchbands from Watches on Aliexpress.com | Alibaba Group

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na aliexpress jest sporo bransolet, jeśli to kogoś urządza. jako, że mi się one bardzo nie widzą (ogólnie, bez znaczenia przy jakim zegarku) to sobie zamontowałem skórzany pasek. koszt: 30 zł u zegarmistrza.

Edytowane przez sharezz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym dodać coś dla tych, którzy nie mieli dotąd bransolety. Ja mam w swoim SW 2 oryginalną Sony, która nie posiada szczelin między ogniwami, ta którą widać powyżej posiada takie szczeliny i działa jak depilator na ręce. Mam też normalny zegarek z podobną bransoletą jak ta za 66zł a tego zegarka używam sporadycznie(wizytowy) i jak zacznie rwać włosy to boli. Pocieszające jest to, że jeżeli będziecie chodzić z taką bransoletą przez dłuższy czas to w końcu przestanie wyrywać włosy, bo ich nie będzie.

Edytowane przez snovvy77
    piszemy przez s a nie przez z

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zauważyłem tego problemu w tej bransolecie, a używam ją od dawna.

Edytowane przez matiwoj11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi