Skocz do zawartości
Pabliell

Sony Ericsson z aparatem 16MPix

Rekomendowane odpowiedzi

cyber-shot-concept.jpg

SECyberShot.jpg

Niewiele wiadomo na temat nowego produktu japońsko-szwedzkiego koncernu. Jednak to co widać wyżej to Cyber-Shot z aparatem 16 megapikseli pod kontrolą Androida z nakładką znaną m.in. z Xperii Play.

Pytanie brzmi: czy taki telefon ma szansę na sukces po debiucie Xperii Arc?

Źródło:

Sony Ericsson Cyber-shot Android Debunked (Images)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm i co z tego że 16mpx jak to nie dorowna kompaktowi z 5mpx.. obiektyw znowu minimalnych rozmiarów.. matryca pewnie jak w poprzednikach.. eh. chwyt marketingowy i tyle. fajnie niech nagrywa hd, ale wolalbym jak juz to cos co ma jakąs optyke jezeli mialbym to kupic dla aparatu. design oryginalny fakt. nie żebym cos ten ale w n8 wkoncu zrobili większą fizycznie matrycę i jakos daje radę.. ale to tylko tyle odnosnie n8. mnie nie keci jakos. mogą dac i 50mpx i dalej bedzie to aparacik z małym obiektywem.. a SE to kiedys robiło fajne aparaciki w telefonach to trzeba im przyznac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    songo

oj zebys sie nie zdziwil zazwyczaj telefony markowane Cyber-Shotem robia dobre fotki:>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hmm i co z tego że 16mpx jak to nie dorowna kompaktowi z 5mpx.. obiektyw znowu minimalnych rozmiarów.. matryca pewnie jak w poprzednikach.. eh. chwyt marketingowy i tyle. fajnie niech nagrywa hd, ale wolalbym jak juz to cos co ma jakąs optyke jezeli mialbym to kupic dla aparatu. design oryginalny fakt. nie żebym cos ten ale w n8 wkoncu zrobili większą fizycznie matrycę i jakos daje radę.. ale to tylko tyle odnosnie n8. mnie nie keci jakos. mogą dac i 50mpx i dalej bedzie to aparacik z małym obiektywem.. a SE to kiedys robiło fajne aparaciki w telefonach to trzeba im przyznac

No jasne, zgadza się, ale jednak czytając min to:

Sony creates a 16MP cell phone camera sensor - Phone Arena

i tu o tym przetworniku co powinien być w tych telefonach

Przetwornik CMOS Exmor R™ : Sony

Można wywnioskować, że jeśli Sony udało się zrobić rzeczywiście to czym się chwali, to może być to jednak duży skok w stronę kompaktów, ponieważ w wielkości matrycy chodzi gównie o ilość światła która jest dla mnie dostępna, jeśli takie rozwiązanie rzeczywiście by działało tak jak to reklamuje Sony to by nie były niezbędne duże matryce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Zobacz sobie fotki z C905 to zmienisz zdanie :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    songo

akurat c905 to jedna z najlepszych jak dotąd cyfrowek w telefonach:) (moze nie najlepsza ale jedna z lepszych)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

No więc właśnie. Tak więc jest duże prawdopodobieństwo, że model z tego tematu będzie taki sam, albo i lepszy od c905 - w końcu nowsze technologie tutaj zastosowano :)

Tapnięte z HTC HD2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zobacz sobie fotki z C905 to zmienisz zdanie

Lanc, przecież napisałem że SE robił kiedys fajne aparaciki w telefonach.. :| rozumiem gdybys mi podał przykład telefonu który wyszedł w tym roku ze stajni SE który mógłby się jako tako równac z c905, k800/810 itp.. odnosnie fot jakie robily SE to doskonale wiem (siostra ma SE), po prostu wątpie że skoro w c905 jest 8mpx a w tym nowym czyms od SE jest 16mpx to matryca bedzie 2x wieksza, no ale skoro ma miec nowy przetwornik to tylko liczyc na to że będzie to dobre rozwiązanie ;) miejmy nadzieje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwi mnie polityka SE.

Wypuścili X10, dodali do niej MT i kilka funkcji powstała Arc, dodają Aparat wyjdzie ten sony, dodadzą pewnie 2rdzenie to będzie Sony Photo (nazwijmy tak) 2x, potem wrzucimy Amoleda itd.

A mogliby to zrobić w 1-2 fony ;x ale co z tego, trzeba robić hajs.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Sony nie wrzuci Amoleda, bo byłby to krok wstecz. Bravia jest wystarczająco dobra i nie ma ziarna jak Pentile Samsunga (samoled+ też ma ziarno) :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x