Skocz do zawartości
dawid7979

Jak uzyskać dostęp do pamięci w tablecie (tablet sie zawiesza na ekranie powitalnym)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wujek Google jakos nie bardzo mi pomogl. Bardziej zalezy mi na dostepie do plikow niz odzyskaniu samego systemu.

Moj tablet jest bezmarkowy.

Moj tablet padl (prawie), bo nadal moge wejsc w tryb naprawczy systemu Android (Andorid system recovery 3e), jednak tam nie ma nic co pozwoli mi na uzyskanie dostepu do plikow. Aczkolwiek jak go wtedy podlaczam do komputera przez USB to go wykrywa (dyskow nie, bo sie nie pokazuja w Windowsie), wykrywa go po to by mozna wgrac np. update systemu.

- zrobilem wyczyszczenia cache, ale nie pomoglo - tablet dalej sie nie uruchamia.

- wipe data / factory reset - tego nie robilem bo z tego co wiem to stracilbym wszystkie pliki

- apply update from external storage - tego nie robilem, (nie mam updata), ale i tez wszystkie pliki bym stracil z tego co wiem.

- Twardy reset takze nie dziala.

jak podlacze tableta (gdy sie probuje uruchomic, ale jest zawieszony na ekranie z ludzikiem Androida) przez USB do komputera, to windows wykrywa dwa dyski, jednak nie mam do nich dostepu.

W jaki sposob moge albo:

1) uruchomic tableta

2) uzyskac dostep do plikow

bede bardzo wdzieczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom91

Nie masz nigdzie opcji mount USB storage:?:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli chodzi ci o narzedzie odzyskiwania systemu w androidzie to nie ma tam takiej opcji. A windows sam wykrywa podlaczone urzadzenia USB, tak wiec nie mam tutaj mozliwosci dzialania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom91

Hm...

Obawiam się że bez zerknięcia w szczegóły urządzenia nie da się pomóc. Do tego może być konieczne ostrożne otwarcie obudowy, żeby wypatrzeć coś co identyfikuje urządzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to nie problem zdjecie wnetrza zalaczam

post-343504-14255753032214_thumb.jpg

Edytowane przez pan_żabka
    Dodanie spoilera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom91

Hm... Na procesorze ATM7029 było kilka innych tego typu urządzeń. Może znajdzie się coś podobnego. https://www.google.pl/search?client=ubuntu&channel=fs&q=atm7029&ie=utf-8&oe=utf-8&gfe_rd=cr&ei=HXYEVOacEYuJ8QfLoIDADQ

Przydałoby się jeszcze obejrzeć płytę główna z drugiej strony. Może tam też będą jakieś poszlaki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi