Skocz do zawartości
koua

Doradźcie, jaką osłonę na telefon kupić.

Rekomendowane odpowiedzi

koua

Witam,

właśnie założyłem go sobie pierwszy raz po otrzymaniu (UAG), mam teraz trochę głupie pytanie, jak go ściągnąć?

:P

Są problemy, nie chciałbym złamać telefonu, a przywiera on do niego, aż za bardzo..

Jak Wy go ściągacie, opiszcie mi to.

Mam nadzieje, że prawidłowo umieściłem w nim telefon - wraz z tylną obudową :>

2 rogi odchodzą, ten przy rysiku i po przekątnej u góry, reszta nie chce..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Ja również posiadam obudowę UAG i muszę przyznać że naprawdę jest mocno dopasowana, lecz już opracowałem sposób ściągnięcia obudowy bez obawy uszkodzenia telefonu.

Patrząc na telefon z przodu, ściągam róg od dołu z lewej strony (nie tam gdzie rysik) później jadę do góry i następny róg obok przycisku głośności a później już obojętnie czy róg na dole czy u góry po stronie prawej. I schodzi bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ee prosciej jej sciagnac rog od strony rysika wypychac palcem od tylu ten rog i jednoczesnie sciagnac gorny rog od strony rysika dalej wypychajac palcemrog rysika :D tylko zeby ci nie spierdzielil na podloge :D najlepiej trzymaj przy brzuchu ;P po 4-5 razach nadal siedzi mocno ale juz da sie to ludzko wyjmowac bez obawy :D tyym samym sposobem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    koua

Hah, ja tego dalej nie mogę ściągnąć ; d

Paluchy - wskazujące i kciuki mam już obolałe :(

Przy rysiku najładniej odchodzi i u góry po lewo,

w tych miejscach są największe dziury, wiec najłatwiej wygina się ta guma.

Za to w przeciwległych rogach jest masakrycznie, nie daje rady ich wygiąć, a któryś z nich muszę odciągnąć, by ten telefon w końcu wyszedł z tego pokrowca.

U mnie naprawdę coś "za bardzo" dopasowali do tego telefonu, przywiera jak nowe kalesony do nóg :P

EDIT:

Jakoś poszło. Odchyliłem pierw lekko z prawej u góry, później z prawej u dołu (tam gdzie rysik) i powoli zacząłem objeżdżać z dołu do góry.

Trochę boję się go znowu tam wsadzić :P

Edytowane przez koua

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi