Skocz do zawartości
Kostek5437

[PORT] Samsung Galaxy S4 Rom dla Quantum 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mi osobiście rom się podoba. Mam imitację KitKata. :D I póki co super wszystko działa. Jak znajdę jakieś bugi również dam znać. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up: No to się cieszę że wszystko działa, jest on trochę podobny do Kitkata ale w wersji Samsungowskiej. Xolo Prime Rom jest bardziej podobny do oryginalnego Kitkata wydanego przez Google - trzeba tylko poinstalować aplikacje od Google. Ten rom też nie jest zły, użytkownicy skarżyli się na problemy z GPS, ale tego nie testowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Jak usunąć animacje z samsung galaxy s 4 bo zmieniłem rom i nadal to jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Komhir

Przeczytaj jeszcze raz pierwszą strone!!

Jak wół pisze pod instrukcją instalacji "1. Robimy Wipe". Wipe usuwa nam wszystko i nie ma prawa zostać nam żadnych pozostałości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wipe robione we wszystkich kierunkach i nic! Koledze też nie chce się usunąć! Więc proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazł ktoś jeszcze jakieś bugi, problemy w romie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Instaluje zobaczymy jak działa ten room'ik :)

---------- Post dołączono o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Wszystko fajnie, bardzo ładny room, ale mam jedno zapytanie. Jak mogę zmienić tą głupią czcionkę :D ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba pliki systemowe z czcionką podmienić np. na czcionkę rosemary ale nikogo do podmiany nie zmuszam.

---------- Post dołączono o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Jutro zamieszczę aktualizację romu która ma domyślnie wgraną czcionkę samsung rosemary i parę usprawnień m.in wsparcie dla animowanych tapet, shutanimacji itp. Mogę jeszcze dodać aplikację zmieniającą czcionki do aktualizacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz podam opinie na temat aktuaizacji :D

---------- Post dołączono o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Nie sądziłem, że to powiem po stosowaniu untoucech jellybeana. Myslalem ze nic lepszego nie ma a tutaj v2 tego romu i nie boje sie oznajmic ALEZ TEN ROM ZA***RDALA!!! tyle. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi