Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Zenderable

Serwisowanie OnePlus One - Pytania/Wątpliwości/Dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

vonski

Ja bez dopłat wymienili Ci na OP2 to aż wstyd mieć mieszane uczucia... :-/

Tapatalk @ Galaxy S6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vonski

No fakt, termin trochę ssie. Dlatego zawsze mam 2 słuchawki :-)

Tapatalk @ Galaxy S6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warson

Witam, mam pytanie, wczoraj spadł mi telefon na ziemię i jak wiadomo pajęczyna na ekranie i dodatkowo przestał działać dotyk... Mam na nim bardzo ważne smsy, czy jest taka możliwość zalogowania się do telefonu na przykład przez USB w komputerze i zgrania tych smsów, albo możliwość pracy na telefonie z poziomu komputera?

i przy okazji zapytam gdzie najlepiej w OnePlus One wymienić w Polsce szybkę z dotykiem?

z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vonski

Jak masz roota to możesz zrobić backup piszesz TWRP samymi klawiszami.

Tapatalk @ Galaxy S6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500
    Dnia 19.09.2016 o 06:06, Warson napisał:

Witam, mam pytanie, wczoraj spadł mi telefon na ziemię i jak wiadomo pajęczyna na ekranie i dodatkowo przestał działać dotyk... Mam na nim bardzo ważne smsy, czy jest taka możliwość zalogowania się do telefonu na przykład przez USB w komputerze i zgrania tych smsów, albo możliwość pracy na telefonie z poziomu komputera?

i przy okazji zapytam gdzie najlepiej w OnePlus One wymienić w Polsce szybkę z dotykiem?

z góry dziękuję za pomoc.

Możesz podłączyć mysz usb, więc nie działający dotyk to nie taki problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie oddania telefonu na gwarancje. 

Człowiek od którego kupiłem OPO, zakupił go na oficjalnej stronie, ale na adres niemiecki.

Ja teraz chcę oddać go na gwarancje. Pytałem na chacie OnePlusa i dostaje wiadomość, że telefon może być tylko naprawiony na terytorium w którym został zakupiony?

Czy faktycznie tak jest? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To raczej bzdura. Ludzie tutaj(w tym ja) kupowali przez mailbox.de i chociaz ja nie miałem przyjemności z serwisem to ludzie raczej bez problemu oddawali telefon na gwarancję . Chyba ,że się mylę to niech mnie ktoś poprawi .

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up Jak Ty to zrobiłeś??

Jedyne co mi przychodzi do głowy to przylutowanie tego na krótko (o ile nie uszkodziłeś ścieżek), wymienić gniazdo nie posiadając porządnej stacji lutowniczej i umiejętności będize bardzo trudne, chyba że znajdziesz w okolicy elektronika który takie rzeczy robi (ja za przylutowanie zaprogramowanego już układu SMD zapłaciłem 40zł). Druga sprawa to czy taką pierdołę znajdziesz gdzieś to już łatwiej chyba wymienić całą płytę główną.

Jeśli chciałbyś na krótko to musiałbyś użyć w miarę grubych kabli z uwagi na duże natężenia prądu i bezpieczeństwo takiego rozwiązania będzie mniejsze, łatwo o jakieś zwarcie a baterie lipo nie lubią takich sytuacji, nosząc telefon cały czas ze sobą może Ci eksplodować w kieszeni i spowodować poważne obrażenia. Ja Ci zalecam kupić już nową płytę główną a starą spróbować sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi