Skocz do zawartości
puciek1234

Android L 4.4.2 by hack ++

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem pytania? Na jaki - wersję chińską, nie ROW jeśli o to chodzi. No jaki - link podany przecież...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alsat1

Po kilku dnia używania tego romu,mogę stwierdzić ze jednak bateria nie trzyma tak dobrze jak na vibe 2.0.Np.wczoraj rano był telefon naładowany 100%,w ciągu dnia słuchałem jakieś 2 godziny radia internetowego na wifi a dzwięk szedł poprzez bluetooth do głosnika,potem jeszcze używałem nawigacji sygic w samochodzie około 2 godziny w trybie samolotowym,dzwięk również puszczony po bluetooth i ekran jasność na 100%.W ciągu dnia trochę na necie i parę smsów.Bateria zeszła na niecałe 40%.Moze to komuś wydawać się dobrym wynikiem ale np około 2 tygodnie temu jak miałem vibe 2.0 to jechałem w trasę 400km w jedną stronę z manchesteru do southampton na nawigacji sygic w p780,specjalnie przed podróźą telefon był naładowany 100%.Podczas nawigacji miałem tryb samolotowy,włączony bluetooth(dzwięk w oddzielnym głosniku)i ekran na jasności 100%.Trasę pokonałem w około 4h i bateria mi spadła do 60% procent co jest bardzo dobrym rezultatem.

Jak jestem w pracy to na vibe bateria spadała mi od 100% do około 50% w ciągu 2 dni a miedzy czasie około 2h przęglądania internetu na 3g i około 2h na wifi po pracy,do tego rozmowy około 20 minut i parę smsów.Od jutra idę do pracy i jak w poniedziałek na tym romie bedę miał pod wieczór podobny rezultat to bedzie ok.Sam rom jest bardzo fajny,stabilny,0 chinszczyzny,100% po polsku(prócz aparatu i galerii).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+Jest bardzo szybki i ma bardzo małe zużycie ramu (nie tak jak to ma w przypadku vibe), jakby nie ta bateria (też obecnie testuje i również zauważyłem że no leci sobie) to byłby romem idealnym. Mam nadzieje, że wyjdzie kolejna wersja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo
    ma bardzo małe zużycie ramu (nie tak jak to ma w przypadku vibe)
    A jak to się objawia w praktyce? Jest wolniejszy z powodu większej zajętości ramu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

awaygo wydaje mi się że właśnie chodzi o to że jest szybszy bo rom żre mniej ramu.

Czy można instalować go bezpośrednio na VIBEUI?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam zainstalowaną wersję

4.2.1

p780.v16,2013/07/03 17:08

3.4.5

czy na tą wersję można bezpośrednio zainstalować?

czy polecacie zmianę czy zostać przy starym - korci mnie żeby zmienić;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można instalować bezpośrednio na CHIŃSKIE vibe (nie ROW), jeśli masz custom recovery.

@mgfrodo nie wiemy jaki to rom, ale obstawiam, że chiński, więc jeśli masz recovery pokroju TWRP powinieneś nie miec problemu.

Jeśli was to interesuje jest rom AOSP od tegoż samego autora pod linkiem Lenovo P780 - Кастомные прошивки (4.4.х) - 4PDA . Procedury podobne jak w przypadku tego romu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście, że interesuje, bo póki co ten rom Android L to jakiś kosmos jakościowy w odniesieniu do pozostałych romów na P780.. A bateria - fakt, nie jest idealnie. Podam moje statystyki to każdy sam oceni:

- 28,5h na baterii i pozostało 54%

- ekran włączony przez 4h (automatyczna jasność)

- 1h Yanosika

- mało rozmów (około 1h)

- większość czasu na WiFi (23h)

Tak to póki co wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rom żre baterie szybciej niż row czy cn vibe to fakt, ale nie jest tak źle jak przy pierwszym aosp powar19. Jest setCPU w romie, którym można bardzo fajnie profile poustawiać dla procesora dla poszcególnych aplikacji, rozmowy, czy przy zgaszeniu/zapaleniu ekranu. Druga mała rada, wejśc w ustawienia, wifi ustawienia zaawansowane i odznaczyć skanowanie zawsze dostępne, bo szuka wifi ciągle dla googl'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi