Skocz do zawartości
eagleeyetom

Lagi w odtwarzaczach muzyki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkie forumowiczki i forumowiczów;) Używam Xperii X8 z ROMem MiniCM6-1.0.1. ROM spisuje się świetnie, ale mam jeden, dość denerwujący, problem. Do rzeczy. Mam lagi w odtwarzaczach muzyki (zarówno PlayerPro, jak i stockowy). Próbowałem już wielu rzeczy, m.in. ustawić w ustawieniach Cyana 600 Mhz zamiast domyślnego OC, reformatowania karty (class 4) i defragmentacji, lecz problem dalej istnieje. Piosenki po prostu "łapią" ścinkę albo dwie raz na jakiś czas. Czy też macie taki problem i ewentualnie w jaki sposób udało się go Wam przezwyciężyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też tak mam, nie zwracam na to uwagi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbien

Chciałem założyć nowy temat lecz znalazłem podobny do mojego problemu :) więc chodzi mi o to że od jakiegoś czasu mam ścinki podczas słuchania muzyki w odtwarzaczu i zaczyna to być irytujące >:( czy macie na to jakąś radę?? czy to jest wina karty pamięci??proszę o sensowne wypowiedzi doświadczonych forumowiczów :) ponieważ nie tylko ja mogę mieć taki problem a nie interesują mnie takie wypowiedzi że "nie zwracam na to uwagi"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Geralt

jaką masz wersję androida? U mnie coś takiego występowało w pierwszych wersjach FroyoBreada (android 2.2), a już od wersji v12 jak i na wszelkich wersjach androida 2.3 wszystko działa dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbien

aktualnie posiadam andka 2.3.7 iROM i to zaczęło się jakieś 3tygodnie temu :/ możliwe że była by winna karta pamięci??czy jest to wina romu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

Raczej karta uszkodzona, ale możesz próbować full wipe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbien

Niestety wyszło na to że karta jest najwidoczniej uszkodzona :/ ponieważ na karcie 1GB muzyka się nie zacina podczas odtwarzania na słuchawkach.To teraz mnie czeka małe sortowanie wszystkiego co miałem na 8GB :/ dzięki za pomoc

jednak nie jest to karta pamięci ponieważ na innej karcie występuję ten sam problem..

Edytowane przez zbien

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi