Skocz do zawartości
puko

[ROM] CyanogenMod 11 dla Drive 1

Rekomendowane odpowiedzi

Poro

Popróbuj na pam. wew telefonu jak nie to formatuj karte i wrzuć na czystą karte jak to nie pomoże to znaczy że root źle dograny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom zainstalowany,rotacja niedziała jak i też nie działa aparat ale tak to fajny rom podoba mi się

---------- Post dołączono o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Pochłaniacz Płodów może coś wykombinowałeś aby była rotacja i aparat?? a może z innego romu spróbować wyciągnąć pliki odpowiadające za rotacje i aparat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minęło przeszło dwa miesiące od ostatniego tu wpisu. Czy coś się zmieniło jeśli chodzi o ten mod? Odwiedziłem stronę z cyjanomodem. Jest tam wiele różnych wersji do różnych telefonów. Na tej stronie nie widziałem moda do Kruger&Matz drive. Mógłby mi ktoś wytłumaczyć który z tamtej listy na stronie cyjanomod to mod do mojego telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kauczu

Na stronie cyanogenmoda są tylko wersje z oficjalnym wsparciem, lub wersje nieoficjalne których deweloperzy zdecydowali się na publikowanie swojej pracy (to jest dostosowanych źródeł do konkretnego sprzętu). Indonezyjczyk, który stworzył Cyanogena dla Smartfrena (klon naszego Kruger&Matz) nie udostępnił źródeł swojej pracy, tak więc zostaje albo eksperymentować z istniejącym buildem albo skompilowac samemu cyanogenamoda od zera.

Wysłane z okienka na poczcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś jeszcze jest zainteresowany Cyanogenmodem 11 na Drive? Pracuję nad własnym buildem Cyanogenmoda 11 kompilując go ze źródeł. Większość rzeczy już działa, pozostało mi naprawić parę błędów. Więc jeśli są jeszcze jacyś zainteresowani, to jak tylko skończę pracę to założę nowy temat i opublikuję swoją pracę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LECHKO

I jak? Założyłes gdzieś nowy temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi