Skocz do zawartości
tyrael

Wydajny smartfon z dużym ekranem do 1200 zł

Rekomendowane odpowiedzi

tyrael

Cześć Wszystkim!

Obecnie posiadam Nexusa 4 i jestem z niego bardzo zadowolony. Mam go już półtora roku i uznałem, że to najwyższy czas na zmianę.

Chciałbym aby mój nowy telefon był przynajmniej tak samo wydajny jak N4, równie dobrze wykonany, dodatkowo miał większy ekran i lepsza baterie.

Zastanawiam się generalnie nad trzema modelami:

- Xperia Z Ultra. Słyszałem o pękających wyświetlaczach i słabym aparacie bez diody led. Nie wiem też czy te 6.4 cala to jednak nie za dużo do noszenia w klasycznych jeansach. Plus jest taki, że jest najtańsza.

- Note 3 Neo/ Note 2. Do nich generalnie nie mam większych zastrzeżeń, poza tym że Note 2 jest już stary, a Neo jako że nie jest flagowcem pewnie będzie krótko wspierany. Zwykły Note 3 jest ciągłe poza moim zasięgiem, ale może po premierze 4 w szybkim tempie stanieje?

- LG G2. Najbezpieczniejszy wybór, sprawdzony model, dobry pod każdym względem, ale niestety z mniejszym ekranem....

Chciałbym Drodzy Użytkownicy, abyście pomogli mi zdecydować. Jeśli jest jeszcze inny, ciekawy model, z dużym ekranem, przyzwoitym aparatem i dobrym dźwiękiem (nie chińczyk!) to śmiało proponujcie :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a wystarczy Ci mało pamięci w g2? można bawić się w pen drive otg ale to może być za mało :o

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tyrael

Pamięć to mały problem, najwyżej trochę będę się ograniczał. Oprócz wymienionych już rzeczy zależy mi jeszcze na dobrym odbiorniku GPS :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Xiaomi mi3,albo mi4.Ostatnio sam zamówiłem mi3 dla taty i jest bomba.Duży,świetny ekran 5 cali,full hd,aparaty od sony,13 mpx i 2 mpx chyba,Snapdragon 800.Nic tylko brać.Wersja 16 gb mi 3 to 280 $,a 64 to 380.Dla mnie warto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tyrael

Chciałbym telefon z gwarancją producenta, wszystkie Chińczyki odpadają na tę chwilę :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi