Skocz do zawartości
pestka772

Omega OASS45 (S45 4,5)- opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam bym nie ryzykowal no chyba że mając paczkę recovery oryginalnego romu.

Wysłane z mojego OASS45 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alen13

Witam,jestem nowy na forum , mam do was wszystkich,którzy mogą pomóc ogromną prośbę mianowicie zgubiłem baterie do swojej omegi OASS45 , nigdzie nie potrafię znaleźć,przeszukałem cały internet , pomóżcie znacie jakieś dojście ??? Pozdrawiam.>:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na aliexpress szukaj jako Star C2 były jakieś, albo napisz do Platinet czy nie mają jakiś na sprzedaż.

Wysłane z mojego OASS45 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cosy

Witam,

od października jestem użytkowniczką telefonu S45, otóż telefon sprawował się bardzo dobrze, ale do niedawna. Od jakiegoś czasu, zaczął się przycinać i zawieszać, a dziś "od tak" znikła mi tapeta i nie mogę ustawić żadnej innej. Dodatkowo długo się włącza (przynajmniej takie mam wrażenie). Czy ktoś z użytkowników miewał podobne problemy?

PS. Mam pytanie odnośnie pamięci telefonu. Denerwuje mnie to, że mimo dużej ilości wbudowanej pamięci można zainstalować tak mało aplikacji (wiem zaśmiecam telefon, jednak wiele po prostu jest mi potrzebnych). Problem mam taki, że pamięć podzielona jest jakby na partycje i tylko jedna obsługuje aplikacje, a druga pozostaje "czysta". Ciągle pojawia mi się powiadomienie o małej ilości pamięci.... A i uprzedzając - nie wszystko można przenieść na kartę pamięci, prawda? ;)

Jakieś porady dla blondynki? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam potrzebuję paczkę recovery softu oryginał syn od kolegi wgrał coś do tego fona i teraz ma litery na pół ekranu

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi