Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wakacyjny konkurs fotograficzny Czytaj więcej.. ×
gavron04

OLX.pl - dawniej Tablica.pl

Rekomendowane odpowiedzi

e3SuqqyuvxqRK45IdwCRJsOydlBGXrWQf00xztoTvp8tO79WLo_alvpyJIgKDmTNyEC8=w300-rw

Opis:

Darmowe ogłoszenia z Twojej okolicy teraz w zasięgu Twojej ręki. Dzięki naszej mobilnej aplikacji w dowolnym miejscu i o dowolnej porze możesz szybko dodawać i przeglądać oferty pracy, mieszkania i używane samochody. Z aplikacją OLX.pl (dawniej Tablica.pl) na Androida masz również stały dostęp do swoich ogłoszeń jak i odpowiedzi, a komunikacja z użytkownikami serwisu staje się o wiele prostsza.

Najważniejsze funkcje:

- wyszukiwanie ogłoszeń w całym serwisie lub w wybranej kategorii i lokalizacji,

- szybkie dodawanie zdjęć: prosto z komórki do Twojego ogłoszenia - nie musisz już szukać kabla, żeby połączyć się z komputerem,

- łatwe i szybkie dodawanie ogłoszeń: wystarczy wybrać kategorię, umieścić krótki opis i dołączyć zdjęcia z telefonu,

- powiadomienia Push: powiadomienie o każdej nowej odpowiedzi wprost na telefon - nawet jeśli aplikacja nie jest włączona.

Link do Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tablica&hl=pl

Witam. Po aktualizacji do najnowszej wersji softu jest problem z OLX. Chodzi o wyświetlanie ofert, aktualnie są "wiersze" z ofertami np auta, kiedyś była jedna oferta na cały ekran. Próbowałem wgrywać niższą wersję olx, ale nic nie dało. Ktoś coś wie?

Pozdrawiam

Edytowane przez pan_żabka
    Modyfikacja tematu, dodanie obrazka oraz linka do Google Play.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Jestem nowy na forum i nie za bardzo znam się na androidzie.

Opiszę swoją sprawę:

Zostałem oszukany przez oszusta którego ogłoszenie znalazłem przy pomocy aplikacji mobilnej olx na android. Przeglądałem je TYLKO w telefonie, na komputerach w domu oraz za pośrednictwem innych aplikacji nie. Używam internetu przyznanego mi przez operatora - orange - telefon jest na abonament, oraz czasami przez wi-fi w domu i chyba to ogłoszenie na dwa sposoby obejrzałem.

Ogłoszenie to pojawiło się około 28.05.2016 i zniknęło po 13.06.2016.. Napisałem do portalu jednak nie posiadam numeru id ogłoszenia ani linku do niego

Treść tego ogłoszenia byłaby dla mnie bardzo pomocna (sprawa jest na policji i tam proszą o jak najwięcej dowodów).

Jeśli ktoś z was widzi jakąś możliwość dotarcia do treści tego ogłoszenia to byłbym niezmiernie wdzięczny aby mnie pokierował co i jak.

Z góry serdecznie dziękuje za czas poświęcony na zapoznanie się z moją sprawą i proszę o pomoc.

Edytowane przez Dawid Zaborowski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warn_Girl

hmm wszystko by było w porządku jak byś może napisał w jaki sposób zostałeś oszukany? Bo to że tylko zniknęło ogłoszenie to żadne oszustwo i może dodałbyś również czego to ogłoszenie dotyczyło bo na olx jest dużo ogłoszeń, które się pojawiają i znikają. A może jakiś nr użytkownika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Korzysta ktoś ze starszych wersji aplikacji? 3.21.2 czy 3.8.0 np? Pokazuje Wam zdjęcia ogłoszeń na głównej i po wejściu w ogłoszenie? Bo od paru dni w starych wersjach nie pokazuje zdjęć. Po aktualizacji do najn wersji, fotki są normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zaqu

Mam wersję 3.16.2 i od kilku dni nie pokazuje zdjęć. Wychodzi na to że trzeba będzie zaktualizować aplikację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam zawsze najnowszą wersję i działa bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta belka dodaj ogł na środku mnie wkur.... i dlatego wolę przejrzystą starą.

W dniu 28.10.2017 o 15:13, zaqu napisał:

Mam wersję 3.16.2 i od kilku dni nie pokazuje zdjęć. Wychodzi na to że trzeba będzie zaktualizować aplikację.

Jak chcesz mieć dalej starą, to polecam 3.7.1 - fotki działają.

Edytowane przez WorekZcementem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Korzysta ktoś ze starej 3.x/xx wersji apki? też Wam wywala od wczoraj/dziś, komunikat "problem z połączeniem..." po wejściu w np. obserwowane?

Edytowane przez WorekZcementem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zaqu

Niestety stara wersja 3.xx przestała mi poprawnie działać. nie mogłem z poziomu aplikacji wybrać numeru ogłoszeniodawcy, klikanie w ikonkę telefonu, gdzie powinien być wybierany numer nie nawiązywało połączenia, nawet nie można było skopiować numeru. Musiałem zaktualizować do wersji 4.xx, nie odpowiada mi ona, ale cóż zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi