Skocz do zawartości
tolaz

ROM [4.0.4] Second Life (04.09.2014)

Rekomendowane odpowiedzi

tolaz

Spróbuj przeczyścić ew ustaw limit włączonych aplikacji na 2 i włącz zRam na 26% ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

Jakie 300 MB wolne? Gdzie? Dla Ciebie nie zostaje więcej niż 150MB a przeważnie mniej, zależy od aplikacji których używasz. Także te 100MB to już dość dużo i nie dziwię się że wywala.

Możesz spróbować Omni bo multitasking mnie zaskoczył, może będzie lepszy ale wątpię bo rom z tego tematu (a właściwie ten oryginalny) jest bardzo lekki.

W takim telefonie niestety trzeba rezygnować z niektórych rzeczy (widżety, apki stale w tle).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tolaz

Maksymalny wolny ram jaki miałem (na 4.3.1 bodajże) to 270~300mb, więcej nasz staruszek nie wyciśnie a na tym romie u mnie chodzi wolny ram ok 150~200mb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

Tak jak piszę, zależy od aplikacji. Mam kilka bez których ciężko mi się obyć a niestety zżerają RAM, jedną z nich jest klawiatura. Ta stockowa bierze ok 5 MB, SwiftKey i Swype dobre 40, teraz mam TouchPala i nie zamula. Także gdybym włączył wszystko co chcę mieć to zostaje 70 MB, dlatego muszę rezygnować z niektóych apek :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Disz

Hejka, opłaca się ściągać ten rom? Chodzi ładnie? Bez zacinek? Nie chodzi mi to o graniu w gry czy coś, ale zwykłym użytkowaniu. Instagram, FB, Google Chrome, GG, SMS itd. Bo nawet na tym moim romie 4.4.2 tnie i się często aplikacje bez powodu wyłączają....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

Na pewno lepiej niż romy na 4.4 (z wyjątkiem kilku, jak zwykle polecam Omni )

Jaki masz teraz?

Masz kilka ramożernych aplikacji więc bądź wyrozumiały dla telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Disz

@stark2991

Teraz mam ten http://forum.android.com.pl/f193/official-snapshot-nightly-28-05-2014-rom-4-4-2-cyanogenmod-11-for-samsung-galaxy-s-355298/

Dawno dawwno temu w trawie go instalowałem :cool: na początku chodził bardzo fajnie, później zaczął się chrzanić, a ja nie miałem czasu bawić się znowu w wgrywanie romów, ale teraz musze... i może tego sobie wgram :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    luznyy

Witam. Mam pewien problem, tak jak w temacie. Postanowiłem wgrać rom forum.android.com.pl/f193/4-0-4-second-life-04-09-2014-a-458103/. Wgrałem przez recovery, wlacza sie pulpit i wyskoczyl bład, jakis zwiazany z szyfrowaniem. Kliknalem resetuj telefon i teraz nie chce sie walczyc tylko ciagle mryga mackay i sie resetuje. Nie dziala tryb recovery, jest to samo. Wlaczam download i odin nie wykrywa telefonu. Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj zainstalować i odinstalować sterowniki USB (odnośnie niewykrywającego ODINA) i wgrać ROM od nowa.

Powinny gdzieś być na forum najprawdopodobniej tu http://forum.android.com.pl/f192/instalacja-custom-romu-przechodzae-c-ze-stockowego-2-3-6-krok-po-kroku-398480/]l.

Więc wnioskuję, że ładuje ci się animacja startowa i tak w kółko ?

Edytowane przez szypkidf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    luznyy

Ja nie moge wlaczyc do pulpitu telefonu. Jak te sterowniki odinstalowac? W komputerze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi