Skocz do zawartości
czyzyk90

LG G2 - wymiana płyty głównej, czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

Mi na gwarancji wymienili za free

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mwrona

@up

A rozbierałeś go wcześniej?

I z jakiego powodu musiałeś wymienić płytę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mi na gwarancji za free wymienili. Kupiłem go używanego, poprzedni właściciel bawił sie w modyfikacje, zresztą ja też. Miałem stocka z rootem, ale telefon miał problemy z ladowaniem(wykrywal ladowarke, ale nie chciał się ładować), lapal za ktoryms razem dopiero albo więcej i raz podlaczam, a on już nie wstał. Poszedłem do play, opisalem co i jak i wymienili płytę główną w Mławie. :D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mwrona

Chcę się upewnić co do jednej kwestii.

Nie ma różnicy w 16 a 32 GB, w modelu d802, nie licząc pojemności wbudowanej pamięci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Orientuje się ktoś gdzie można kupić płytę główą i w jakiej cenie taka płyta jest. Czy kupić jakiegoś rozbitka w rozsądnej cenie byle aby się włączał. Bo znalazłem z wymienianym ekranem i szwankuje mu dotyk. Czy to wina złej wymiany ekranu czy uszkodzona jest płyta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktoś mógłby napisać czy płytka z tej aukcji będzie działać? Chodzi o to że w opisie jest napisane że ekran nie działa, proszę o zdanie kogoś kto się zna na tym, wiem że ciężko jest wywnioskować z tylu informacji, ale może ktoś miał podobny problem i tylko wyświetlacz był padniety. Link do aukcji http://allegro.pl/lg-g2-uszkodzony-opis-i6957556759.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rozumiem, że masz taki telefon z uszkodzoną płytą główną a sprawnym wyświetlaczem?

bo nie mogę wywnioskować na czym ci zależy...

a co do linku... nie podano jaki to rodzaj G2

może dowiedz się jaki to model dokładnie i porównaj z tym co masz.

Klapka tylna się otwiera, to przeczytają czy to D801/802 itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@sabrex11 Mam telefon z uszkodzoną płytką, a co do modelu to wysłałem wiadomość z zapytaniem, trzeba tylko czekać na odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi