Skocz do zawartości
adamek777

LG G3 32GB / 3GB RAM W opcjach wyboru trybu sieci nie mam opcji LTE

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli nie muszę się gimnastykować z europeiskimi romami aby mieć LTE? Czy jesli mam g3 z singapuru SEA odczuje jakieś rożnice w jakości działania jesli bedę używał softu na ten region. Bo nie wiem czy jest sens wgrywać jakiś europejski jesli z LTE się uporam.

Wysłane z mojego GT-N7100

Edytowane przez ochomak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

albo zmiana w build.prop z SEA, czy co tam masz na POL... powinno załatwić sprawę.

Też jest na forum G2. Teraz nie podam bo na szybko pisze z komórki. Poszukaj który to wpis, i trzeba mieć roota. Zmieniasz jakimś edytorem do build.prop z uprawnieniami do root.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zmienilem wersje oprogramowania na V10h ale nie wiem czemu dalej jest wersja SEA, potem wgralem apke LTE jak doradzil kolega na forum ale dalej nic, dopiero po zrestrtowaniu tel wszedlem w menu systemowe i wybralem opcje LTE AUTO, niby dziala LTE ale dalej niestety nie ma go w "normalnych" opcjach wyboru sieci co jest nieco niewygodne bo po kazdym restarcie telefonu trzeba ustawiac to LTE w menu systemowyml, podobno skasowanie apki LTE zalatwia sprawe ale nie wiem jak to robic... moja predkosc LTE tez jest slaba, mam abonament w PLAY mieszkam w Warszawie a predkosc to okolo 16 Mbps wiec raczej cienko, kolega ma orange i jego predkosc oscyluje nawet w graniach 40 Mbps

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

W play niestety tak działa lte. Co do problemu to nie pomogę.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    l5s5d6

Ja miałem podobnie jak wgrałem wersję romu indie v10i. Dlatego zmieniłem na v10h. I działa. Spróbuj może wgrać inne v10h.

@Marcin ten g3 32 co kupiłeś jaki ma suffix? I jaką wersję softu ma aktualną?

Wysłane z mojego Lg G3 d855 3/32 gb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W play działa LTE. Sam mam to wiem. Bo do prędkości, to raczej żadna będzie szybciej niż te 16... Taka sieć... Ale znaczek LTE jak najbardziej jest.

Wysłane z mojego LG-D855 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W play działa LTE. Sam mam to wiem. Bo do prędkości, to raczej szybciej nie będzie szybciej niż te 16... Taka sieć... Ale znaczek LTE jak najbardziej jest.

Wysłane z mojego LG-D855 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam 10j znaczek 4G w Warszawie w PLAY i prędkość jak w załączniku, nie żebym bronił operatora.

post-57442-14255753429376_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, na Indie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi