Skocz do zawartości
pansy_1

VIBEUI_V2.0_1512_7.149.1_ST_P780_mix_pansy_1_pl_ 28_03_15

Rekomendowane odpowiedzi

morr29

Nie, w sieciach WiFi. Objawia się tym, że po każdym restarcie masz inny Mac adres, co jest uciążliwe przy filtrowaniu adresów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to ja nie mam takiego problemu, ale używam bez tego moda bo wcześniej zainstalowałem orginał 1447 +doinstalowałem morelocale :>.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    DARER
    Gdzie to się pokazuje? przy instalacji?

W sieciach WiFi jako jedna z sieci. Mam to... Od zawsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    morr29

A ja od zawsze miałem jeden mac, domową sieć przefiltrowaną dla konkretnych adresów, a ostatnio jakoś tak się porobiło, co ciekawe z miesiąc temu miałem problem z IMEI i wtedy też pojawił się komunikat odnośnie WiFi, z IMEI problem zniknął, a reszta... została niestety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, poradziłem sobie z instalacją nowego softu i teraz natrafiłem na ściane :/ Zainstalowałem "P780_4.4.2_1443_VibeUI_2.0_MultiLang_Gapps_Root_baralajbi" pobrany z Need rom i podmienione Recovery na 2.7.1.1. Wgrywam na kartę SD "MIX Pansy" i motuje z TWRP, a co chwile mi wyskakuje błąd:

This package is for "P780" Devices this is a "P780_ROW" - Errorexecuting updater binary in zip ...... i scieżka. Wgrywałem również Soft S226 ROW z need rom i to samo. Gdzie popełniam błąd ??

Dobra poradziłem sobie. Dalej dla potomnych instalujemy chiczyka P780_S135_130917_rooted_twrp_gapps, później z recovery TWRP Vibe 1,5 - P780_4.4.2_MultiLang_Gapps_Root_baralajbi_V4 i na koniec polski vibeui_v2.0_1447_7.29.1_dev_p780__mix_PL_pansy_1.

Mam tylko jeszcze jedno pytanie do "Pansy" czy jest możliwość dorzucenia aplikacji Driving APP która jest w wersji Vibe 2.0 baralajbi ??

Edytowane przez neverluk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z innej beczki. Czy moze mi ktos wyjasnic dlaczego przy kazdej aktualizacji trzeba na nowo konfigurowac tel. sciagac aplikacje itd. Czy nie ma opcji aby ten rom przy aktualizacji do nowszej wersji nie resetowal totalnie telefonu??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    awygo

Pisaliśmy o tym. Zrób backup w TWRP i po zainstalowaniu nowego romu przywróć tylko "data".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyszła wersja 1449_7.52.1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyszła, wyszła ale i są nowe wersje niektórych aplikacji które jeszcze nie są w tej wersji.

Tzn już są w "mix_pl" ale w fazie testów ;), może jutro będzie link, jak czas pozwoli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    morr29
    Pisaliśmy o tym. Zrób backup w TWRP i po zainstalowaniu nowego romu przywróć tylko "data".

Czy ta opcja uwzględnia lokalizację zapisu danych (Link2SD)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi